Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Behullámosítsam? Félhosszú...

Behullámosítsam? Félhosszú (sajnos) szögegyenes hajam van. Nemrég vágattam frufrut. Jól nézne ki úgy ha fodrásszal valahogy begöndöríttetném vagy rakatnék bele hullámokat a frufru meg maradna egyenesen.

Figyelt kérdés

valami ilyesmire gondoltam: [link]

ennél picit rövidebb a hajam,de gondolom az nem nagy gond. Meg nem is tudom... ez kicsit tépett is ugye (a képen)? na szóval a lényeg... szerintetek jól néz ki a képen látható haj és hogy van megcsinálva? Mármint Headline vagy hogy van így megcsinálva? vagy ennek a csajnak alapból ilyen? ha tudtok még ilyesmi hajakról képet mutati akkor légyszi :) előre is köszi és bocs ha kicsit érthetetlenül írtam le x)


2009. márc. 10. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz a haja, hát ha jól áll az arcodhoz akkor nyugodtan de ismerősöket is kérdezz meg, de neki nem állandóan ilyen a haja, mármint ez csak hab meg körkefe kb... de te ha egyenesre szárítod akkor egyenes marad bár ha víz éri eléggé göndörödni fog meg a párás levegőben is... amúgy fura én egy órát küzdök hogy egyenesre száritsam a hajamat, mert göndör... :)
2009. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!