Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim mosakodószerek...

Az intim mosakodószerek megszüntetik a kellemetlen szagokat? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ezzel nem arra akarok utalni,hogy ott lent büdös vagyok,csak azt, hogy néha szoktam érezni és nekem ez zavaró!Persze mindenkinek van valamilyen illata,de néha nekem erösebb!Van barátom és még egyszer sem szólt, hogy kicsim létszi fürödj meg,de engem zavar!:)
2009. márc. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Sábát használok, az nem irritál,nekem bevált. Patikában lehet kapni.
2009. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Lactacyd femina intim mosakodógélt használok.
2009. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem vagy beteg, akkor ez elég lesz.

Ha beteg vagy, akkor azért orvos kell.

2009. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Nivea Intimot használom. A lemosót is és a törlőkendőt is. A kendőt mindig a táskámban tartom és ha úgy érzem szükségem van rá csak wc-zés után áttörlöm vele magam. Kellemes illata van és felfrissít.

+ Amit még nagyon szeretek az a Carefree Flexiform tangás tisztasági betétje, ami illatosított (fresh). Szuper illata van! Én nacin keresztül is érezni szoktam. Amikor erősebbnek érzed az illatodat, beraksz egyet és máris jobb lesz, hidd el nekem. :o)

2009. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!