Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig mindenki tudta az...

Eddig mindenki tudta az osztályból, hogy szőrős a kezem (lány vagyok) Nem lenne gáz ha elkezdeném gyantázni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy?

Mindenkinek szörös a keze valamilyen szinten,hamár nagyon akkor lehet gyantázni is akár.

HOgy jön ide az osztályod?

2009. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz. Ne törődj másokkal, magadnak akarj megfelelni!
2009. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mért lenne? És az osztály hogy jön a képbe?o.O
2009. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vmikor el kell kezdeni, ha már egyszer csinálni akarod.:D Ha vki megemlíti akkor ne gyere zavarba, egyáltalán nem ciki...:)
2009. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az osztály ugy jöjn ide h mi lesz ha észre veszik...
2009. márc. 10. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki - az sokkal cikibb, ha nagyon szőrős egy lány - mármár igazi nő keze, szóval szerintem jöhet az a gyanta

ha rákérdeznek próbálj természetesen válaszolni, nem zavarba jönni

nekem is szőrös volt régen, de már rendszeresen epilálom, most már szép babapopsi sima :)

2009. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz én is 14 éves korom óta gyantázom
2009. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem gáz. Gyantázd le nyugodtan. Az én karom is csupa szőr volt. Legyantáztam, észrevették. És akkor mi van? Én büszkén mutogattam, hogy milyen szép "babapopsi" a karom. Mondanom sem kell, hogy voltak "követőim" :D 1-2 héten belül már többen is legyantázták a sajátjukat. Úgyhogy hajrá. ;o)

Rosszabb az, ha gátlásos vagy a szőr miatt. :o( Én az voltam, a rövidujjút utáltam, na meg a tesi órákat. De ez megoldotta a problémámat. :o) 14 éves lehettem mikor először legyantáztam, most vagyok 23 és még mindig csinálom. :o)

2009. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
en is 14 eves vagyok de nem merem meg legyantaztatni...fekete szorok..fuuj...nem is akakrom mg gyantazni merrt ha lassan visszano akkor szuros lesz es az kenyelmetlen
2009. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez a helyzet.Lány vagyok és nagyon szőrös a kezem és a fiúk cikiztek is eleget miatta, elég szar volt, alig mertem rövidujjúban iskolába menni.És gondoltam rá h legyantázom, de pont ettől tratottam, h mit fognak szólni, még jobban fognak cikizni, mert ők mondták blabla.Nem is gyantáztam le, mert a szüleim enm engedik meg:SDe most nyár van és gimibe megyek, szóval most nem lenne semmi ha megtenném.De anyámékat nemtudom h hogyan győzhetném meg.
2009. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!