Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz a fehér bőr?

Nagyon gáz a fehér bőr?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér bőrű vagyok, a barátom azt mondja, h olyan fehér vok mint a hó.Sztem kicsit túloz:)

Szép bőröm van, nem vagyok pattanásos, csak néhol 1-1 ...

Szeretnék szoliba járni, de az anyajegyeim miatt nem merek, mert káros rá.


2009. márc. 11. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
NE járj szoliba! Bár én kicsit kreolos vagyok, sok az anyajegyem, és én se merek elmenni, mert rengeteg anyajegyem van. Lehet, barnulnál egy picit, de közben sokkal többet ártanál vele az anyajegyeid miatt. Szerintem nem éri meg. Elég lesz a bőrödnek (+ pöttyeidnek) az az UV-mennyiség, amit majd késő tavasszal-nyáron fog kapni.
2009. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?? Ilyen típus vagy és kész. Nem tudom, miért kéne mindenkinek csokibarnának lenni. Sőt, felüdülés látni egy természetes, fehér bőrű lányt. Biztosan jól is áll. És az anyajegyeidet meg tényleg ne kockáztasd. Meg szerintem a bőröd sem bírná a szolit.

Nem kell mindig másokhoz hasonulni, örülj, hogy te eltérsz a trendtől.

2009. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nagyon sok férfi szereti a fehér bőrű nőket, köztük én is.
2009. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz...
2009. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem!Sőt!
2009. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak tetszel így? Ha igen, akkor nem gáz.

De felmerül a kérdés, hogy miért akarsz szoliba járni? A barátod megjegyzése miatt, vagy magad miatt? Ha az utóbbi, akkor az szintén nem gáz.

Amúgy ha ilyen típus vagy, akkor biztos jól áll, de azért megjegyezném, hogy hetente-másfél hetente, vagy alkalomadtán egy- egy szolitól semmi bajod nem lesz.

2009. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinteme gyáltalán nem gáz. Sőt... Nekem is fehér bőrőm van, de még fehérebbet szeretnék... Szerintem gyönyörű...
2009. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon - nagyon tetszik a fehér bőr. Ha tehetném egész nyáron a hűtőben ülnék, még a hideget is szeretem.
2009. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is fehér bőröm van de én ennek nem tudom miért de inkább örülök :D meg sokan mondják, hogy hú de fehér bőröd van. én meg csak úgy büszkén: tudom :D

nincs semmi baj a fehér bőrrel ;)

2009. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A fehér bőr egyáltalán nem gáz.A feleségem is fehér bőrű és gyönyörű nő, imádom.
2009. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!