Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy tetoválásom látható...

Dest kérdése:

Van egy tetoválásom látható helyen a nyakamnál és az a gond vele hogy igazából nem nézik jó szemmel. Fekete-fehér tetkóról van szó. Hogy tudnám ezt fakítani vagy eltüntetni, elfedni valami módon?

Figyelt kérdés
A lézeres kezelés nagyon hosszú idő, a sebészeti beavatkozásról nem is beszélve. és nagyon drága 1cm-ért 10. 000 ft-ot simán elkértek. Ha van v. mi ötleted akkor írj légyszi! Köszönöm, dest
2011. máj. 15. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

nem nézik jó szemmel???

Hol dolgozol?

Mit csinálsz?

2011. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom. De szereted még a tetkót? Vagy már megbántad, hogy oda tetováltattál valamit?
2011. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%

Utolsó: ennek mi köze a kérdéshez? Vagy csak beszólni szeretnél a kérdezőnek?


Kérdező: Hol dolgozol, hogy nem nézik jó szemmel? És miért? 2011-ben még mindig vannak ilyen szemforgató vaskalapos emberek?

2011. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Igen, beszólni szerettem volna.
2011. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
36%
Észrevettük.
2011. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
14%
Aki saját magát megbélyegzi, az viselje is a következményeket !!
2011. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
95%
Remélem hamar kihalnak az ilyen csökött maradi emberek, akik ez alapján kisebb értékűnek tekintenek másokat.
2011. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
alapozó+korrektor+púder. jobb ötletem nincs..
2011. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Vagy ragtapasz! Vagy valami géz!
2011. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én véleményem is az, hogy erre előbb kellett volna gondolni. Ez nem maradiság, egy normális munkahelyen sosem fogják jó szemmel nézni a látható helyen lévő tetoválást, piercinget, stb. Pl postán, bankban, de egy olyan irodában sem, ahol ügyfelekkel találkozik az ember.

Sajna erre más megoldás nincs, mint az alapozó amit fentebb már írtak, de az iszonyat macerás. Lézeres eltávolítással már lehet jó eredményeket elérni, az más kérdés, hogy mennyi pénzért. Ezért szoktam a fiataloknak azt mondani, hogy ha már tetoválás, akkor az legyen olyan, amit az ember a későbbiekben is feltud vállalni, nem kell takargatni.

2011. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!