Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szőkítő,...

Melyik a legjobb szőkítő, melyet a test bármely részén lehet használni?

Figyelt kérdés
nem hajszőkítőre gondolok hanem ami kifejezetten kar-, bikinivonalra, hasszőre festhető
2011. máj. 18. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél hidrogén-peroxidot ( 6 %-os elég ) és szőkítőport. Fodrászkellékesben, drogériában lehet kapni (DM-ben, Rossmanban nem tudom, lehet-e) Kenhető állagúra keverd, és kend fel. Tíz-tizenöt perc alatt kiszőkíti a szőrt. Ezután most le alaposan, ne csak vízzel, és kend be valamilyen krémmel.
2011. máj. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet kapni. A gyanták közt keresd, kis zöld dobozban. Kb. 700 ft. De fodrászkellékesnél lehet hogy olcsóbb.


Am. a kiszőkített szőr is szőr. Mondjuk ha kevés van akkor beválhat. De bikinivonalon minek? :o

2011. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem konkrétan karszőrszőkítésre kellene, a bikinivonalat példának írtam ,mert hallottam már másoktól, h ők arra is használják! köszi szépen, a dm-es jobbnak hangzik...
2011. máj. 18. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!