Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy gyanta a kevésbé...

Epilátor vagy gyanta a kevésbé fájdalmas? Melyik szőrtelenítő módszer a legjobb?

Figyelt kérdés

hideg vagy meleg gyanta a jobb?

vagy esetleg az epilátor?

melyik fájdalmas legkevésbé?

melyik mennyi ideig tartós?

és árban melyik mennyire éri meg?

eddig csak borotvát használtam, és nem tudom mi lenne jobb, de tartósabb módszert szeretnék.


14L


2011. máj. 18. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

mindkettő fájdalmas az tuti de sztm a gyanta az kevésbbé ugyanis az egy pillanat allatt megvan és ha még jól is csinálod utána nem fáj kb 800 ft és megvan akkár fél évig is,2-3 hétig hatásos....meleg gyanta a jobb sztm

az epillátor az drágább egy rendes akkár 5000 ft az akkár több évig is birja viszont szerintem rohadt fájdalmas...rosszabb mint a gyanta ...de ez csak az én véleményem

2011. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat :)

jöhet a többi is:)

2011. máj. 18. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Én epilálom a lábamat. Egyszer gyantázták le, azóta nem akrom többször. Az egy dolog, hogy csak egy pillanat az egész, de utána egy csomó ideig fájt és zsibbadt a bőröm. Az epilátorhoz viszont türelem kell, meg egy kis erő, hogy "megkínozd" magad. De egyébként meg lehet szokni, nekem van olyan terület ahol egyáltalán nem is érzem. Persze ez is egyénenként változó lehet.
2011. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
A borotvát jó ötlet elhagyni, mert erősíti a szőrszálakat, és nem is tartós a hatása. Régebben gyantáztam magam, csak meleggel, mert az erősebb hatásban, mint a hideg gyanta. Nekem (én is olyan 14 évesen kezdtem) kellett egy fél év, mire megtanultam magam úgy gyantázni, hogy ne fájjon. Három éve beruháztam egy 5000 forint körüli epilátorra, ami még kicsit most is fáj. Ez a leghatásosabb nekem, csak annyi, hogy sok idő, míg megszokja az ember a fájdalmat. Azt mondják, ha fürdés után epilálsz, nem fáj annyira.
2011. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ melyik testrészről van szó. Én speciel rühellem az epilátort. Próbáltam már de nem bírtam ki a fájdalmat és még ki is pattogtam utána rendesen (pedig nem volt gagyi, igaz a legdrágább sem). Lábat, hónaljat és "bikinivonalat" borotválok, arcon hideggyantát használok (régebben meleg gyantát az is bevált, de időtakarékosabb a hideg). Lehet most megnézem a gyantát lábon. Régebben ott is használtam csak gagyi volt a gyanta és ezért utáltam meg. 24L
2011. máj. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem az epilátor bőr alá növő szőrszálak sokaságát okozta, amikkel egyszerűen nem tudtam mit kezdeni. mostanság már csak gyantázok.

Tartósság azonos, szerintem a gyanta kevésbé fájdalmas (pontosabban ugyanannyira fájdalmas, de sokkal rövidebb ideig tart, én már nem is érzem, az első alkalmak nyilván mások voltak).

2011. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok, de eddig nem borotváltam. Epillátorral csináltam, ami eléggé fájt, de a szépségért meg keel szenvedni. Egyszer volt gyantázva, az is fájt de hamarabb túlvoltam rajta mint az epillátoron egyrész mert gyorsabb, másrészt meg nem én csináltam egy nem voltak 5-10 perces kihagyások. :) Gyanátá ajánlom, és ha hetente átmész rajta epillátorral akkor ennyira nem fáj.
2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én epilálni szoktam, rohadtul fáj elsőre de aztán egyre jobb és tök sokáis bírja sztem az a jobb :D 14/L
2015. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!