Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet szokatlan a kérdés, de...

Lehet szokatlan a kérdés, de hogy fogják így fel a hajukat a lányok?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom, hogy valahogy fel van csavarva és egy hajgumival odafogva. Nekem valahogy sosem sikerül, bár tuti én vagyok béna. Egyszerűen nem tudom a technikáját. Tudom, ezt így elmagyarázni nem egyszerű, de ha valaki segítene, megköszönném. Vagy akár youtube-os video, mert hiába keresgélek, nem tudom, milyen címszó alatt találnék ehhez hasonlót. Előre is köszi!!!


[link]


2011. máj. 20. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is annyiszor próbáltam már :/ sose jön össze. úgyhogy nyugi nem csak Te vagy ilyen béne :)
2011. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem se sikerül XDD
2011. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

keveseknek sikerül csak jól felfogni így..sokaknak nagyon bénán van megcsinálva:D

amúgy eddig nekem se ment:/

2011. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Akkor nem vagyok egyedül a problémával. :(
2011. máj. 20. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem egy egyszerű konty? vagy csak én látom rosszul?!
2011. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg úgy, hogy először simán gumival felfogjátok a hajatok, majd a lófarkat pödörjétek össze a mutatóujjatokkal a gumitól kiindulva (ez bonyolultan hangzik, de ha tudjátok mire gondolok akkor nem nehéz) és amikor a végénél vagytok tekerjétek az egészet gumi köré (a pöndörítés segít, hogy ráfeküdjön a gumira és ne hulljon szét az egész) és mikor körétekertétek akkor egy gumit tegyetek a kontyra középre. Elvileg szépen meg kell tartania.


Írjátok le, hogy sikerült-e :-)

2011. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mutató és a hüvelykujjatokkal, úgy értem :-)
2011. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem marha gáz utcára ilyen hajjal menni, sztem ez otthoni frizura. XD

Hát fogod, összekötöd a a hajad copfba. Egyszer áthúzod a gumin, megtekered, másodszor csak félig húzod át, megtekered, aztán még egyszer ráteszed valahogy a gumit, összevissza, ha hosszú a hajad, úgy, hogy ne lógjon nagyon a hurok, kicsit megzilálod, kirángatsz pár hajvéget, bár nekem 10 perc után magától is... XD Ennyi.

Ha nagyon hosszú a hajad, próbálkozhatsz azzal is hogy körétekered, de marha kényelmetlen úgy hordani, vagy csal velem van a baj, de akkor már inkább szorosan feltekerem. :D

2011. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, tényleg annyi a lényeg, hogy meg kell pödörni a hajat, aztán felcsavarni és odafogni egy hajgumival. Pont az a lényege, hogy laza, egyszerű, lehet, hogy szokott nektek sikerülni, csak az embernek minden jobban tetszik máson:)
2011. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni,hogy simán összefogom jó magasra,aztán 2x áthúzom,a 3.-ra meg csak félig,és kihúzok 1-2 szálat,megzilálom,és kész is.Szerintem egyáltalán nem gáz utcára sem,meg máshova se!:)
2011. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!