Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műkörmön lévő festést le...

Műkörmön lévő festést le lehet szedni körömlakk lemosóval, úgy hogy a zselé meg ilyesmi ne sérüljön?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete csináltattam magamnak egy francia tip zselés műkörmöt, de a körmöm olyan gyorsan nől alatta hogy már a köröm végén lévő fehér csík előtt kicsit átlehet látni. Lehet hogy hülyeség de arra gondoltam hogy lemosom acetonnal, és a fehér részt megerősítem. De a zselének árt az körömlakk lemosó? Lécci segítsetek. Köszönöm.
2009. márc. 15. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyszerűen vattacsomóra teszel acetonmentes körömlekklemosót, és úgy eltávolítod a körömlakkot, akkor a zselének semmi baja nem lesz!

De figyelj arra, hogy acetonmentes legyen a lakklemosó (ez rá van írva a flakonra).

2009. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!