Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves lány vagyok és nem...

14 éves lány vagyok és nem merek borotválkozni. Félek hogy megvágom magam pedig már eléggé szőrös a lábam és az intim részemnél is. Hogy vegyem rá magam hogy borotválkozzak meg és ne féljek tőle hogy meg vágom magam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,elöször is vegyél egy normális borotvát...nem ilyen eldobhatós sz@rokat.Azzal könyebben megvágod magad mint egy Gilette Venus-al,mozog a feje,5 pengés...nagyon tuti kis borotva.És lassan húzd a borotvát,ne kapkodj.
2011. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, először normális borotvát vegyél, azt vizezd be, a leborotválandő szőrzetet is vizezd és szappanozd be, utána LASSAN (!) húzd végig, csak lazán ;) Nyugi, először én is féltem, de utána belejössz! ^^ 12L
2011. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

en is tokre be voltam szarva tole, de komplikaciok nelkul megcsinaltam egy nagyon szar kis eldobhato borotvaval


amugy szerintem labat ne borotvalj, mert megerosodik, inkabb gyantazz. en honaljnal borotvalok, mert felek a gyantatol:D:D:D

2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
marmint megerosodik a szor
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Mint előttem sokan leírták,kell egy normális borotva!

Zárd magadra a fürdőt,hogy senki se zavarjon majd a lábadhoz teszed a borotvát és(ha félsz) szép lassan végig húzod a lábadon.éééés kéész:))

Viszont én a lábadra inkább epilátort vagy gyantát ajánlanék,hisz a borotvától még erősebb és dúsabb lesz a szőrzeted!14L

2011. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz erosebb, csak sotetebbnek latszik!!!
2013. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!