Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17éves fiú vagyok. Hogyan...

17éves fiú vagyok. Hogyan vasaljam a hajamat (közép hosszú) hogy felfele álljon nyíl egyenesre? Zselével próbáltam de nem nagyon sikerül.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó öreg cukrosvíz segít, vagy tojás, vegy szőnyegpadló-ragaszó.
2011. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pattexet szoktak ilyenkor használni az ilyen divatmajmok! ;) Próbáld ki te is, ilyet keress a boltok polcain: [link]
2011. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajlakkal csináld, ne zselével.
2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én öcsémnek is közép hosszú haja van,de neki mindig felállítja a zselé.Milyen márkát használsz?(Öcsémnek Taftja van)vagy az is lehet,hogy a hajad nehezebben kezelhető:)

Ha jó a zseléd,de úgy sem megfelelő a hajad,akkor megpróbálhatod még waxszal vagy hajlakkal:)

2011. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a mohikán punk-frizurára gondolsz, ök tojással állitják fel, de egyébként hajlakk is megteszi. Azt meg hogy egyenes legyen vagy egy haverodat kérd meg, hogy csinálja meg, vagy egy könyvvel csukd oda, ha már valamennyire felállitottad. Szimplán vasalástol az életbe nem fog felállni.
2011. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezekre gondolsz?

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!