Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcon is lehet használni a...

Arcon is lehet használni a Solutio antisudorica-t?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon fejen izzadós vagyok és szeretném ezt valamivel gátolni. Az ok, hogy napközben nem sminkelek, de az esti partykban szeretnék jól kinézni, de ott is fél óra után szakad rólam a víz :( Arcra vajon alkalmazható? Van neki szaga?
2011. jún. 5. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szaga nincs, de szerintem nagyon kiszàrítanà a böröd.. egyébként csak talp, hónalj és tenyérre van, de szerintem hàton is müködik...arcra semmiképp sem
2011. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
esti partira szerezz be arcra való törlőkendőt és vigyél magaddal púdert (ha lány vagy). Kimész a mosdóba, előkapod a kendőt, áttörölgeted vele az arcod, bepúderezed magad és kész. Senkinek nem fog feltűni, ha óránként megcsinálod, nem ciki, a bulikban mindenki izzad, nem csak te. És van olyan lány, aki fél óránként szinte teljesen újra kell fesse magát....
2011. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!