Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk az ilyen frizura tulsagos...

Fiuk az ilyen frizura tulsagosan ferfias egy lanyon? Velemenyek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 11. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég ganaj :S
2011. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Undorító...nekem nagyon maximum a kleopátra fér bele a nőies kategóriába...de az igazán gyönyörű a szép hosszú haj,lapockáig,mellig,vagy derékig érő.
2011. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Am meg egy srácnak se túl előnyös ez a hajviselet. túlzottan emo-s és búzás
2011. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sterintem jól néz ki. Évek óta rövid hajam van, és nem is nagyon szándékozom megnöveszteni.

Érdekes, hogy itt kb minden pasi az mondja, hogy a rövid haj fúj, meg blöe meg nem nőies... Az összes párom imádta a rövid hajam... Meg a többi "sorbanállónak" sem okozna gondot, azt hiszem...

Ha tetszik, nyugodtan vágasd le. (:


22L

2011. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
valószínűleg azért mondta az összes eddigi párod hogy tetszik a rövid haj mert szerelmesek voltak beléd, és akkor ugyan mind1 minden
2011. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy pont azok a pasik találták meg, akiknek eleve a rövid haj jön be. Nem minden pasi bírja azt, ha úgy kell kibogarásznia a barátnőjét a haja alatt.
2011. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a hosszu haj szamomra olyan bena!

Muveszeti suliba jarok es szamomra a hosszuhaj annyira megszokott. ha nincs megfestve vagy valami akkor olyan minta nem is letezne.

ezert vagattam rovid hajat. igaz hogy mar megszoltak hogy tul ferfias meg minden de megeri mert igy mar ha valaki ramnez nem csak az vagyok hanem az a rovidhaju lany:D

2011. jún. 13. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is művészetibe járok, és hasonló okok maitt hordok rövid hajat. Szóval teljesen eggyetértek veled. :D Ha minden lánynak rövid haja lenne tuti megnöveszteném, nem szeretnék átlagos lenni. xD

És szerintem ez a frizura nagyon jó, főleg ha tudsz hozzá öltözködni!

2011. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép, bár igaz nem mindenkinek áll jól, de ezt simán meg lehet ítélni. Példáu nekem nem állna jól, de a kérdezőnek valószínű igen, mivel feltette ezt a kérdést. Szerintem vágasd le. :)
2011. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mar le van vagatva:D
2011. jún. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!