Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés ott lenn? (Nem...

Szőrtelenítés ott lenn? (Nem az ezredik kérdés. )

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogy milyen módon érdemes szőrteleníteni ,,azt a részt". Nekem a gyanta vált be legjobban. DE: a szeméremajkaknál és azokon belül, ill. hátul a popsinál már a kozmetikus sem tudja leszedni, és annyira csúnya. Mit lehet ,,ott", a legkényesebb részeken használni? Ti mit csináltok?
2011. jún. 11. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondjuk én az egészet borotválni szoktam szóval ott is
2011. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak egy baja van amikor visszanő akkor eléggé kellemetlen:S
2011. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
krém
2011. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vegyszert soha nem raknék a belső részhez az első" komi írója
2011. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
hát ha rendesen bugyi nélkül szedi a kozmetikus és te is kellően szétteszed a lábad, akkor leszedi, nekem le tudja szedni. Popsiról pl térdelve pucsítva (igen úgy!)...
2011. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem kozmetikusnak tanultam... xD
2011. jún. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
borotva
2011. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is gyantáztatom, és bugyi nélkül le tudja szedni, ami meg marad pár szál ill popsi körül amit nem tud leszedni azt meg borotválom de csak aznap amikor gyantázva van, ezt ajánlott a kozmetikusom is, krémet nem ajánlom ilyen területre...
2011. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gyanta nem csinál gyulladást v vmi más bajt a szeméremajkakon belül? Meg egyáltalán hogy ragad oda a gyanta? És ami a popsin belül marad, azt hogy borotváljam le? :D :S :S
2011. jún. 12. 13:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Ügyesen. Guggolva, tükörből.

Egyébként ez is ezredik kérdés. Nem mintha bajom lenne ezzel, de tény.

2011. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!