Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kérdezzem meg apukámtól...

Hogyan kérdezzem meg apukámtól, nem lesz ciki, nem fog kiröhögni? (Lent)

Figyelt kérdés
Üdv.Én egy tizenkét éves fiú vagyok.Az intim területemen sok szőr van,leszeretném borotválni,mert nekem nem tetszik,és igy gondolom,hogy elundorodnak tőlem a szép szőke leányzók :) Hogyan kérdezzem meg?Nem lesz ez még túl korai?Mit fog mondani apu?
2011. jún. 12. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

de most mit akarsz megkérdezni? engedélyt akarsz kérni?:D

borotvát kérhetsz úgyis hogy a hónaljadra szeretnéd használni.

Amúgy ha nem szeretnéd hogy elundorodjanak tőled akkor válassz inkább egy barnát.

2011. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen hova borotválod a farkad? Meg mire akarod használni?:::DDDFDDD
2011. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
de édes vagy :D
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fiú ne borotválja magát mert az olyan b**is. Amúgy ha mindenáron szeretnéd akkor elég akkor amikor igazán intim kapcsolatba kerülsz valakivel :)
2011. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
EZ nagyon cuki :D amúgy ha nagyon nem akarod nem kell neki elmondani, megmondod hogy kell borotva(hónaljra pl,ha kérdezné) és kész :)
2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem szükséges a borotva,hanem csak egy kisolló meg egy kis igazítás.
2011. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De igen, korai. Elég gáz, ha borotválni akarod az intim területedet, amikor az arcodat még nem kell...

Egyébként meg édesapádnak mi köze van hozzá??

2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ! Senkinek nem villan be, hogy poén ez a kérdés ?? :)
2011. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Állj apád elé és lkérdezd meg, talán még nem késő, hogy FÉRFIT neveljen belőled.

Amúgy meg ja, biztos is, hogy a kislányok, akik ugyan még nem akarnak veled semmit, átlátnak a gatyádon és megundorodnak. Te bolond vagy. Ráérsz ilyesmire akkor, ha komoly szexuális életed lesz. Az pedig esetedben még úgy 10év múlva lesz sztem.

2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!A mai fiatalok nagyon hamar érnek, a szőr nagyon gyorsan nő, és megérthető ha zavar! Egyáltalán nem is meleges.Apukádat pedig ismerned kell.Ha szigorú nem lehet vele megbeszélni semmit akkor ne mondd el neki,pl:menj be boltba vegyél magadnak egy borotvát, borotváld le.Ha jó fej az apud és megtudod vele beszélni akkor egyáltalán nem ciki mondd el neki,hogy le szeretnéd ott borotválni.
2011. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!