Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a pattanásos bőrt?

Mivel ápoljam a pattanásos bőrt?

Figyelt kérdés
2007. jún. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ki az Ilcsi féle feketeszappant. Nekem nagyon bejött.
2007. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
este meleg,reggel hideg vízzel mosd meg azt a bőr felületet.akár sima szappant is használhatsz,de az olykor ronthat a helyzeten
2008. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én szalicilsavas lemosót ajánlok, Naturland termék, gyógyszertárban tudod kérni, kb. 400 ft 50 ml. Nekem nagyon bevált! Ja és arcot csak sima natur baba-szappannal mosok!
2009. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenki elbújhat a különféle cuccaival. Mondok egy tuti ötletet: Visibly Clear Blackhead Eliminating - miteszereltávolító tonik. Ennél jobbat nem lehet találni. A Rossmanban én 1150 Ft-ért vettem, ami a többi (haszontalan) termékhez képest olcsó.


Hasznos mert: én kb. 1 hónapja használom, majdnem minden nap. Eddig tele volt a fejem pattanással, de eltűntek. Iagzán kellemes úgy bemenni a suliba, hogy nincs pattanásom. Szóval Ezt vegyétek meg!!!


14/F

2010. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem használtak ezek az Ilcsis termékek:/Se a Garnieres,se a Clean&Clear-es.Pedig nem kevés pénz dobtunk ki rá...Én is próbálkoztam még a kozmetikussal is,de ott is megjártam:)Nem múltak el a hegek,és az egész arcom olyan mint egy...nem is tudom hogy mihez hasonlítsam.

De elmentem bőrgyógyászhoz,és már 2,5 hónapja használom a kence-ficéket amit felírt.Ezekkel próbálkozom:

-PHYSIOGEL Cleanser(ezt egy kis kefével dörgölöm bele az arcomba)

-Zineryt ecsetelő pattanásokra

-LA ROCHE-POSAY Effeclar K(bőrmegújító fluide zsíros bőrre)

-Skinoren krém(fényvédő,és gyógyító hatású,ezt reggel használom)

-Differin gél(ezt estére)

Egy Tenutan nevű kapszulát szedek + még csináltunk egy 2 hónapos A-vitamin kúrát is.

Meg kell mondjam hogy ebben láttam a legnagyobb remény és csodák csodájára segített is.Nem mondom hogy makulátlan a bőröm,de már kezd visszatérni eredeti állapotába:)

13/L

2010. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyik sem használt amit itt írtatok. Ilyen dolgokat amiket meg dm és társainál lehet kapni már meg sem veszek mert annyira mű és előállításilag olcsó. Ha valaki kezelni szeretné a pattanásos bőrét mastic hydraderm-et ajánlok neki ez nekem is bevált. Ez egy valóban bio termék megfelelő bio tanusítvánnyal, és görög eredetű. Nagyon jó. A mamutban vettem az enyémet és szinte azonnal volt hatása. :)
2010. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!