Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel, és milyen rendszeresség...

Mivel, és milyen rendszerességgel (azaz hány naponta) borotváljátok a hónaljatokat és a lábatokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
naponta 3szor borotvával
2011. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-4 naponta. de van amikor 2 :D
2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-3 naponta,bevallom őszintén ha itthon vagyok akkor nem borotválom le hagyom pihenni a bőrömet.Persze nem úgy kell ezt elképzelni hogy mondjuk 1 hónapig ki se mozdulok és már csubakka vagyok csak ilyenkor lazán elnyújtom 4-5 napra is a bortoválkozást.

gilette 3 pengés borotvával.MIóta így szedem a lábamon a szőrt nem gyulladnak be a tüszők és nem csúnya sebes a lában ellenben a gyanta és epilátor használatával.

2011. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már semmivel, mivel fél naponként kellett borotválnom. Váltottam epilátorra.
2011. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hónalj: 2 naponta (van mikor naponta)

Nemiszerv: 4-5 naponta (begyullad a szörtüszöm és irtóra fáj)

Láb: Havonta- 2 havonta egyszer. Szinte nincs is ször rajta, 2-3 piheszál ami van. Mindenki irigyel (anyám öröksége, neki is kopasz :D)

2011. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem rendszeresen, hanem amikor már úgy érzem h kell
2011. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hónaaljamat naponta, a lábamat pedig most nyáron minden más nap,bár függ attól is, hogy milyen nadrágot veszek fel.
2011. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!