Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A volt pattanásaim helyén...

A volt pattanásaim helyén piros foltok maradtak, ezekre kentem leszárító krémet, de csak még pirosabbak lettek. Teafaolaj kivonatú arckrémmel vagy inkább baba testápolóval kenegessem? Ugye ne szárítsam tovább?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
HA már nincs ott a pattanás akkor a pirosságot nem fogod tudni leszárítani.Egyébként te magad nyomtad ki,elmult vagy magától kifakadt? MErt ha te nyomtad ki ill. kifakadt akkor beletelik néhány napba mig elmulik a pirosság,esetleg heg keletkezik.Én teafaolaj kivonatú krémet használtam ilyen esetben,nekem be vált.De ezt magadnak kell kitapasztalnod.
2009. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Aha, kinyomtam!:S Én bolond meg azt hittem, hogy a piros foltokat is le tudom szárítani, de csak rosszabb lett.. Viszont volt egy két pattanás, amit szépen leszárított, már majdnem eltűntek, pedig még csak egyszer használtam a krémet, és ennek örülök.:) Sztem én is ezt a teafaolajosat fogom használni, remélem pár nap alatt hűlt helyük lesz a foltoknak, mert most elég feltűnőek sajnos.
2009. márc. 21. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kamilla tea nyugtatja a bort probald azt..

remelem segit !!!

2009. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Clinique-nek van egy Even Better Skin Tone Corrector korrektoraj, ez ilyen fújós valami, szinte leradírozza a bőrt, pont erre van, eltünteti a hegeket.30 ml kb 7000 forint, drága, de nagyon hatásos és sokáig elég , nagyon sokáig.
2009. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem zsíros vagy gennyes mit is akartál te szárítani? Ejnye!


No a körömvirágos krém Dr. Theisstől hihetetlen gyorsan elmulassza a sebeket csak minnél többször kend be amikor tudod minnél többször kened annál gyorsabb:)

Esténként én eláztatom vele az orom hegyét ami mostanában nagyon sebes mert nem bírom ki hogy ne nyúljak hozzá...hétfőn elkezdem és délután 3-tól este 10-ig folyamatosan kenegetem...péntekre nyomtalanul eltünnek a sebek:) A gond az, hogy mivel megint nem állom meg hogy ne nyúljak hozzá hétfőre új sebeim vannak :D De mivel pénteken megyek olyan helyre ahol azért szeretnék kicsit szebb lenni...ez nekem tökéletes...de ha te nem vagy ez a kaparom nyomom dörzsölöm piszkálom típus neked használni fog...amúgy bármilyen sebre jó...a hegekre sajna kevésbé hat de azért arra is nagyon jó a hatása...

2009. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajjj de aranyosak vagytok, köszönöm szépen a tanácsokat!! Hát, tényleg elég buta voltam.:$ Kamillateát ki fogom próbálni, utánanézek a korrektornak is mindenképpen. Az jutott eszembe, hogy Mamámék szoktak csinálni házilag körömvirágkrémet és azt kenek rá egyelőre éjszakára. :)
2009. márc. 21. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyógyszertárakban kapható az Avéne Cicalfate nevű terméke (nem összetévesztendő a LRP cicalplastjával!!) ez egy antibakteriális termék, kb 2600 ft. Ez nagyon jó a pattánosok után maradt lilás-pirosas foltokra, de egyébként még műtéti hegekre is.
2009. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, utánanéztem és tényleg jónak tűnik!
2009. márc. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!