Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb termékek a...

Melyek a legjobb termékek a göndör haj ápolására?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is göndör a hajam, nagyon nehéz kiegyeneítenem. Én "sunsilk göndör hajra" hajhabot vettem, szerintem jó, tovább marad ugy a hajam. mert eddig az volt a baj, hogy ha emgmostam szépen állt, de másnapr elaludtam, harmadnapra meg kész szénaboglya. De ezzel tartósabb. próbáld ki.
2008. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is göndör,és fodrász vagyok.

engem a sampon annyira nem érdekel milyen,viszont pakolást használok,de abból vmi jobbat vegyél.vannal a lorealnak nagyon jók fodrászkellékesnél kapsz,mondjuk az 5-6ezer,de amit bárhol megkapsz,az az elseve.én most a sárgát használom belőle.aztán gliss kur fújós,és göndörítő hab,aztán diffuzoros(az a tüskés pótfej) szárító,és kész is.van egy jo hab(ez is fodrászkellékesnél 4000körül van)Wella high hair rubber ball mousse.ettől tök jó tincses lesz,de 2-3 naponta meg kelél mosni,mivel nem fésülködsz,és hamar csúnya gubancos lesz.remélem tudtam segíteni.

2008. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem is eléggé göndör a hajam, irigyelnek is érte sokan,pedig tényleg nehéz ápolni és kezelni. Most göndör hajra való sampont használok, és természetesen balzsamot, ezt a fodrászom is mondta! De mosás utáni napon már általában nekem is szénaboglya, s kész kínszenvedés, mire rendbe teszem reggel...Ehhez krém, vagy zselé van itthon, mikor hogyan hozza kedvem.Sőt, van hidratáló hajspray-m is néha azt használom
2009. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én is a Sunsilk göndörítő habot használom, nálam csodákat művel! =)

Valóban, a göndör hajat igen nehéz kezelni, nekem is nem kis munka rendben tartani a rakoncátlan tincseket... Viszont ez a hajhab több napon át elviseli a megpróbáltatásokat, s ha netán egy kicsit kócos lenne a hajam, reggel kicsit bevizezem és egy diónyi nagyságú habot ráviszek a vizes tincsekre, majd megszárítva újra szépek lesznek a megfáradt tincsek! A titok nyitja szerintem az, hogy lefelé kell lógatni a fejet, amikor szárítjuk a hajunkat, s a hajszárítót pedig szigorúan csak alacsony fokozaton szabad használni!

2010. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!