Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli után állandóan viszket...

Szoli után állandóan viszket a bőröm. Mit csináljak vele h elmúljon?

Figyelt kérdés

Most pénteken voltam szoliban 6 percre állóban és ma vagyis vasárnap kezdtem el nagyon viszketni.

Mivel kenjem be??? Vagy szoli előtt kenjem be?


2009. márc. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Inkább ne járj szoláriumba. Egyértelmű, hogy nem bírja a bőröd, és lehet, hogy rövid időd van egy jó kis bőrrák kialakulásáig.
2009. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jobb, ha távol tartod magad tőle. Semmi jót nem tesz a bőrödnek, csak öregíti.
2009. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj szoli elötti krémet. Biztos nagyon száraz a böröd ,azért viszket.
2009. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
két óra múlva zuhi és hidratálás.
2009. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak mértékkel szolizz. Szolihoz való krémet, permetet használj. Zuhanyzás után testápoló szigorúan. Ha még így sem jó érdemes utánajárnod, lehet fényallergia, ami kiváltja a viszketést.
2009. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán járok szoliba..de most jön a nyár és lagziba megyünk nem akarok fehér lenni..és ezért járok..de köszi a segítséget
2009. márc. 23. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a dolog tök érdekes mert én is jártam így. Mikor anyuéknál laktam a házunk előtt volt egy szoli. 5percre mentem és hiába testápolóztam magam, napokig viszkettem. Majd megőrültem. Aztán elmentem egy másik helyre, ott is így jártam. Majd elköltöztem és kipróbáltam egy harmadik szolit. Na ott semmi bajom nem volt. Pedig egy idő után már 20percet is bent feküdtem és nem volt semmi bajom. Talán az előzőekben nem volt jó minőségű a gép, nem tudom. Mostanában kipróbáltam 2-3 szolit (solisun, kiwisun stb) és nem volt ilyen gondom. De amik nem váltak be nem mennék vissza. Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj ki más szolikat is, hátha nem lesz semmi bajod azoktól!
2009. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..végre vki aki átérzi a gondom:D Olyan szörnyű..majd meghalok annyira viszket, de ma már jobb lett
2009. márc. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!