Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Általában mennyibe kerül a...

Általában mennyibe kerül a gyantázás?

Figyelt kérdés
Kompletten értem: egész kar, láb térdig, teljesen intim, és szemöldök szedés. Én ezekért vidéken 3700 Forintot fizetek.
2008. febr. 22. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Hát én konkrét árat nem tudok neked írni, de mikor én jártam, az 2 évvel ezelőtt volt, akkor a hónaljam volt 600, a két láb 1000, karra nem jártam, bikini 600, szemöldök 4. Egyébként szerintem itt is akörül van most. Én ma már magamnak gyantázom mindenhol, így sokkal olcsóbb. A patron asszem 500 vmennyi, 50db-os lehúzócsík az is akörül van. Ha magadnak eltudod viselni,inkább állj rá arra. Pénteken megyek arctisztításra, megkérdezem neked, hogy általában mennyibe kerül.
2008. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!