Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az szemre tett uborka szeletek...

Az szemre tett uborka szeletek használatával mennyi idő elteltével múlik el a szem alatti sötét folt? Vagy elmúlik egyáltalán? Esetleg valami más hatásos alternatívával mennyi idő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokat nem segít, azt is inkább csak bemeséli az ember magának. :D

Egy kiadós alvás többet segít. :D

Ha nagyon durva, akkor inkább egy orvost keress fel, pl. a máj ha nem szuperál, elég csúnyán tud kinézni, nézd meg a drogosokat pl.

De lehet szimpla vérszegénység is.

Az uborka inkább a szem alatti duzzanat eltűntetésére jó amúgy is. :)

2011. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól mondta,ilyenkor kialvatlanság vagy szervi eredetű a prbléma,azt kell kezelni.Jó még rá a jégbe hűtött kanál is.
2011. jún. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem akkor a szem alatti résznek mindenképpen "bőrszínűnek" kell lenni, mert ha nem az akkor az vese problémákra utalhat. Bemegyek a háziorvosomhoz s azt mondom, doki kicsit sötétebb szemem alatt kéne valami vizsgálat, hogy mi a helyzet? Vagy valami vese diétát kéne csinálnom? De az nem tartható fenn mindig figyelni kéne az étrendet, ami nem mindig egyszerű. Vagy most mi a helyzet?
2011. jún. 20. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:

bőrszínű max photoshoppal és két tonna sminkkel lenne, teljesen láthatatlan sose lesz.

[link]

ez teljesen normális. Baj akkor van, ha durván lila vagy sötét.

De egy teljes vérképet csináltathatsz, esetleg ha már ott vagy beutalóért, kérdezd meg a dokit, aggódnod kéne-e szerinte.

2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából sokminden okozhatja,kialvatlanság,cigifüst,nagyon vékony bőr.Én egy szemkörnyékápolót mondanék,sokat segít.
2011. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen szemkörnyék ápolóra gondolsz? Nem vagyok otthon az ilyenben, de úgy hallottam, hogy valamilyen típusú vitaminoknak benne kell lenni. De pontosan milyen milyet kéne venni, melyik a "legjobb" illetve jó készítmény?
2011. jún. 21. 08:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden terméknek van szemkörnyékápolója,úgy válaszd ki amiben van aloe vagy kamilla,A-E vitamin.Nem írok márkát,mert nagyon pénztárcafüggő.
2011. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig írhatnál párat, mert nem vagyok egy kozmetikus, aki krémekkel kel fekszik. :)
2011. jún. 23. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az vagyok,de nem fekszem krémekkel!Itt nem a márka, az összetétel számít!Találkoztam már 6000-ft-os semmit nem érővel és 1200-as amiben benne volt a hatóanyagösszetétel.De írok egyet amit be is tudsz szerezni,az Avonnak van a 2-ős.Egyik gél a szemhéjjakra másik krém a szem alá,több vendégemnek is bevált.
2011. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!