Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják, hogy káros a...

Miért mondják, hogy káros a hajvasalás? Mi történik a hajammal? Hiszen használok hővédő sprayt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

azok mondják azt akik nem engedhetik meg maguknak a hajvasalót


amúgy tényleg nem a legjobb a hajápolás szempontjából, de ha odafigyelsz mint írtad , nem lesz itt gond

2011. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze,akik nem engedhetik meg maguknak a hajvasalót...most akkora hülyeséget mondtál!

Nekem is van hajvasalóm nem is olyan olcsó és néha használom is mégis azt mondom,hogy káros.

Az történik a hajaddal,hogy ha rendszeresen használod teljesen meg égeti és széttöri a szálakat.Persze ha használsz hővédőt és nem vasalod minden nap nem károsodik annyira.

Nem egy lányt ismerek,akinek nagyon jó hajvasalója van és hővédőt is használ,de a haja nagyon csúnya lett a vasalástól és vasalás nélkül már pocsék,pedig azelőtt szép hullámos volt.

Nem azt mondom,hogy néha nem lehet kivasalni,hiszen én is szoktam,de ha mindennapossá válik ártasz vele a hajadnak.

2011. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én minden nap használok hajvasalót(és hővédőt), mondjuk mostanában inkább hajszárítót, de az ugyanúgy megégeti a hajat de gyorsabb...régen nekem is szép göndör volt a hajam, de mióta melírozom(szőke) és állandóan egyenesítem olyan mintha kifésültem volna a rasztát..

Ezek szerint ettől, az lenne a kérdésem hogy ha nem használnék akkor visszaállna e olyanná amilyen régen volt, és ha igen nagyjából mennyi idő alatt?

2011. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint már írták,megégeti a hajat,és attól kezd el törni a vége.1 évig vasaltam a hajam,igaz,hogy nem használtam hővédőt,és egy év alatt tönkre is ment.Hullámos hajam volt,amit akkor utáltam,most meg nagyon örülnék neki(hát ez van,h_lye vagyok).Már másfél éve,hogy nem vasalom,de hajam még most is tök egyenes,pedig úgy a hullámos és a göndör között állt.
2011. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
oh :S és azt nem tudod hogy a hajszárító mennyire roncsolja.?
2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is károsítja,van akinek elég szépen,de ez a ritkább.A saját,és a környezetemben élők tapasztalata szerint a hajvasalás okozta károk sokkal nagyobbak,rosszabbak,mint a hajszárítás okozta.Ha használsz balzsamot,időnként vágatsz a végéből pár cm-t,akkor a hajszárítás nem okoz akkora problémát:)
2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha annyi hasznom lesz belőle, hogy a hullámosból egyenes marad, már megérte. Az enyém hol hullámos, hol nem és durva szálú, 15 éve csak kínlódok vele, mert csak a vasalástól áll normálisan. Mint aki a 220-ba nyúlt, ha nem vasalom. Nem bánnám ha vékonyodna, csak ki ne hulljon. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 27. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!