Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a női és a...

Mi a különbség a női és a férfi borotva között?

Figyelt kérdés
A színt leszámítva:D
2011. jún. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
pedig csak a szín.
2011. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
erősebb a férfi. nem tudom hogy miért de igaz:D 16L
2011. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szoktam használni (eldobhatót), mikor mi van olcsóbban alapon. De semmi különbséget nem észleltem még az évek alatt. Leszámítva hogy a 3 pengés rosszabb mint a 2 pengés, vagy aminek nincs olyan puha csík a tetején az nem jó az én érzékeny bőrömnek... de hogy férfi vagy női, az mindegy.
2011. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használom néha a párom borotváját, az gillette mach 3, nekem pedig gillette venus van és az övé sokkal hatékonyabb. pedig az enyém is most lett kibontva. A fene se érti ezt. :D
2011. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettőt szoktam használni, amelyik éppen akciós, de szerintem a férfi valahogy hatékonyabb :)
2011. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
A női borotva nem életlenebb, mint a férfi, sőt a gyártók általában ugyanazokat a pengéket használják. A különbség az, hogy más szögben állnak a pengék. A férfi borotvák éppen ezért jobban megbirkóznak az igazán erős és sűrű szőrrel (amilyen a nők testén általában nem található), viszont ebből adódóan könnyebben felsértik a bőrt.
2017. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!