Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól nő a szemöld...

A ricinus olajtól nő a szemöldök és a szempilla?

Figyelt kérdés
nem nő vissza a szemöldököm olyan helyeken ahol kéne,mert kozmetikussal új szemöldököt akarok szedetni és azt javasolták hogy ricinus olajjal kenegessem és visszanő,ez igaz? illetve szempillára is hallottam hogy jó.vélemények? valakinek bevált? mennyi idő volt?
2011. júl. 5. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha.Mondjuk nem tudom,hogy mennyi idő alatt,de nekem nagyon hosszú lett a szempillám,így is hosszú volt de így meg még hosszabb ;)
2011. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legalábbis nekem használt. A szempillámon használtam, ami egyébként is hosszú volt, de a ricinus még jobban dobott rajta. Már régóta nem használom, mert befolyt a szem alatti kis ráncokba és még ráncosabb lett a szemeim alatti bőr. De ez csak ilyen átmeneti volt, amikor nem használom nem ráncos. 19/L
2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!