Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Saját köröm erősítése zselével...

Saját köröm erősítése zselével, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék zselét húzatni a körmömre, amúgy hosszúak már (mihez képest..:D) meg nem töredezik be, csak nem marad rajta a lakk 3 napnál tovább és csúnya ha már kezd lepattogni. Akinek volt már ilyen beszámolna róla?:) Ja, és még egy kérdés, árban kb hol van? (mondjuk egy nem túl drága körmösnél)
2011. júl. 12. 16:18
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
Nagyon változó, hogy mennyire tartós. Függ a felhasznált anyagoktól, az helyes előkészítéstől, a körmös igényességétől. Ha alaposan dolgozik a lány, jó anyagokkal, akkor 3-4 hetente kell azt is töltetni, ugyanúgy, mint a műkörmöt. Nem túl drága körmösnél 3000 ezer körül van. Ennél olcsóbban nem hiszem, hogy jól jársz. Olcsó húsnak híg a leve.
2011. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondok jobbat mint zselé:)

nagyon csunya körmeim voltak törtek össze vissza nem nőttek meg stb. olyan körömlakkot nem tudtam venni még 2ezeré se ami 3nap után ne kezdett volna el lepattogni.


GÉLLAKK! nagyon természetes hatása van,nagyon erős 3-4 hét mire elkezd lenőni. 2ezer forint.


probáltam már sok fajta műkörmöt is(hozzáteszem ez tette tönkre a körmeim) de egyik sem volt ilyen jo.


körmös megcsinálja de ha gondolod otthon körömlakk lemosoval lemosod. vagy akár te is tudod otthon csinálni ha van uv-d.


sok sikert:)

2011. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Géllakkot otthon nem tudod lemosni max akkor, ha veszel a gyógyszertárban acetont...

Egyébként jó a zselés körömerősítés, csak egy titka van, ne reszeld a végét, mert elrontod a köröm lezárását, és felpattogzik az anyag.

2011. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. júl. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!