Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek a gyógyszertári...

Milyenek a gyógyszertári "helyben készült" krémek?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok, hogy tényleg filléres dolgok, és állítólag nem tartalmaznak allergizáló összetevőket.


Arra lennék kíváncsi, kinek mennyire vált be?

Több fajtát is árulnak? Pl. zsíros bőrre, száraz bőrre, érzékeny bőrre, stb.?

Csak receptre kaphatóak?


Köszi!

24/L


2011. júl. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta csak azokat a testápolókat használom, és nagyon jók. Nekem száraz a bőröm, de rengeteget számít, ha minden este bekenem magamat vele. Citromillatú, bár gondolom ez attól függ, hogy melyik gyógyszertárban veszed meg. Azt sajnos nem tudom hogy több fajtát is árulnak-e.
2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát összetevőtől függ, van, ami csak recepttel adható ki, van ami nem vényköteles. És nem mindegyik filléres, volt, amiért több ezret kellett otthagynom. XD

Keress egy kisebb patikát (szóval ne az ilyen Sas, Gyöngy meg mittomén láncpatikát), és lehetőleg ne olyankor próbálkozz, mikor tömeg van. Odamész a patikushoz, és előadod, hogy pl. esténként száraz és feszül a bőröd, de itt meg itt zsíros, szeretnél valami kevert vackot rá, tud-e ajánlani ilyet? Ránézésre is tudnak sok mindent, bőrgyógyászati kérdésekben több jó tippel láttak már el, mint a bőrgyógyászok, az tuti.

2011. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jók,előnyük,hogy neked keverik ki.Valóban nem drágák,de hatákonyabbak.
2011. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az Offért, de nekem zsíros, pattanásos, mitesszeres a bőröm: ha odamegyek, és kérek ilyen bőrre való valami krémet, akkor kevernek nekem?? És tapasztalatotok szerint hatásos?
2011. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen!Én kozmetikus vagyok,ha van egy olyan vendégem akinél úgy gondolom a kész termék nem elég hatékony,én szoktam kevertetni.Ráadásul messze olcsóbb az agyonreklámozott termékeknél.
2011. júl. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!