Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj. Vélemény?

Raszta haj. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszik,bár hozzátartozik a dologhoz,hogy én egy jócskán középkorú nő vagyok,túl a negyvenen,és amikor én fiatal voltam,akkor kezdett bejönni ez a rasztázás. Számomra azóta is egyfajta erotikus kisugárzása van,talán azért,mert számomra egzotikus!
2009. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim válasza:
23%
HÁt igen a raszta haj undorító de ha v kinek jó és tetszik akkor ne foglalkozz senkivel sem csináltasd meg bár nme kell sokmindent csinizned elég ha nem mosol hajat és nem fésülködsz hidd el egy idő után berasztásodik...xD Remélem úgy döntesz ahogy jónak látod és nem adsz senki véleményére....
2009. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jó! Én csinálok is rasztahajakat már évek óta, igenis lehet tisztán tartani és sok kezelést igényel, néha többet mint egy sima hosszú haj!

Már műrasztám is volt többször, imádtam!

Ki lehet bontani, fésüvel si visszafelé d etényleg tanácsosabb kicsit lenöveszteni majd ugy levágni, mert amugy kihullik a fél hajad.

2009. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
18%

csúnya, fehér embernél csúnya (ne vegye senki célzásnak)

főleg nőknél

2009. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

Főleg nőknél... Nos én egy 16 éves lány vagyok xD.

Amugy meg érdekes, hogy azaki azt mondja, hogy "fujj meg blááá meg undorito", az életében nem látott raszta hajat vagy nem ismeri a stilus szot és csak beáll a sorba "retrósnak" meg "diszkósnak"... szerintem ez a szánalom és nem az akinek extrémebb haja van...

2009. ápr. 6. 16:55
 26/67 anonim ***** válasza:
83%
Ha foglalkozol vele miert ne?de nekem nem kene...
2009. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim válasza:
80%
Nekem teccik az igenyes szoke raszta haj egy nőn. Nekem soha nem volt raszta hajam, sőtt meg hosszu sem, es nem is lesz. de egy igenyes apolt (pl lattam tavaly a SZIN-en egy gyonyorut szoke hosszu rasztaval :D, remelem talalkozok még vele )
2009. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 treffhetes ***** válasza:
92%

én magamnak nem csináltatnék,de ha neked jól áll,miért ne?

nálunk az osztályban van egy srác,akinek rasztája van,és szerintem egyáltalán nem néz ki ápolatlannak

2009. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
10%
igénytelen és ápolatlan benyomást kelt. a külső alapján pedig az előitéletekkel is számolni kell, miszerint akinek ilyen haja van, az füvezik, deszkázik, a társadalom szempontjából értéktelen alak.
2009. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
70%
Én imádom és szerintem nagyon jól áll a pasiknak. A csajoknak csak ritkán.
2009. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!