Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt már valakinek vissza a...

Nőtt már valakinek vissza a haja, miután elveszítette az összeset alopecia miatt? Gyógymód nincs.

Figyelt kérdés
Már 4 éve élek haj nélkül és minden szőrzet nélkül. Tudom, nincsenek ekkora csodák, de valahol mégis reménykedem...hogy újra lehet...
2011. júl. 22. 00:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Még nem is hallottam erről a betegségről :(

Paróka? Persze nem ugyanaz, de nem tudom, legalább haj. Sajnálom :(

2011. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hordok sajnos, valódi hajból, amiről nem mondanád meg, hogy az...de ebbe sosem lehet beletörődni...nőként, fiatalon meg pláne...17éves koromtól..
2011. júl. 22. 00:55
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem...hát remélem veled megtörténik a csoda, ha nagyon akarod hátha, végülis az emberi szervezet néha nagy dolgokat hajt végre!
2011. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem beletörődni, de mostanában ismét ki tudok készülni miatta. Gyógymód nincs rá, ezzel nem foglalkoznak a dokik. Tönkretette a fiatalságom, a szépségem (mert viszonylag az voltam, vagyis mások szerint) a nőiességem, a lelkem, anyukám lelkét...a tanulásba merültem, fiúkat kizártam az életemből, sokáig "halottnak" éreztem magam, amíg meg nem ismertem a barátom, akit nem érdekel, hogy ez a bajom. Még most nem érdekli, de tudom, a későbbiekben fogja (együttalvás, esetleg együttélés...)mindegy, bocsánat az érzelgősségért
2011. júl. 22. 01:03
 5/34 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még erről a betegségről. Most utána néztem. Rettentő kellemetlen lehet, főleg amikor az ember a leghiúbb korszakát éri kamaszkorában. Őszintén megmondnom, pl ha meglátok egy rákost aki parókát visel, mert sztem az lehet látni, sajnálom és szánom. Viszont ha látok egy rákost aki kendőt csavar a feje köré, azt nagyon vagánynak tartom, sokkal jobban néz ki mint a paróka.
2011. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy fel kellene vállalni, mert így sem jó, hogy senki sem tudja, de rettentő hiú vagyok...ha mernék képet mutatni, te sem biztos, hogy el tudnád dönteni, hogy paróka-e vagy sem, mert rettentő sok időbe telt, mire a legjobb valódi hajból készültet megtaláltuk. persze gyakran kell cserélni,de muszáj elbújnom mögötte....
2011. júl. 22. 01:12
 7/34 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok egy nagy szaki de ha azt mondod hogy nincs rá gyógymód akkor adja magát hogy nem is fog visszanőni:/
2011. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Szerintem hordj nyugodtan parókát! És a barátod szeret és hidd el ebből nem lesz problémátok, mert különben nem is lenne veled :)
2011. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Megmutatod e-mailben?
2011. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Tudom...ez a baj, hogy tisztában vagyok vele...csak néha kiborulok, és az épp ma van. Reméltem, valaki meggyógyult már ebből a "betegségből". De a ritka a csoda.:)
2011. júl. 22. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!