Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti göndör haj kisimulhat...

Eredeti göndör haj kisimulhat magától örökre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ballagásomra megritkítottuk és levágattuk a hajamat Kleopátrára a hajam! A hajam 14 éves koromig hosszú, nagyon göndör volt és mióta a fodrász nagyon megritkította és levágta azóta kb.2-szer simítottam ki rendesen és reggelente utána simítottam ezt csináltam kb. 4-5 napig! Normálisan kb. 10-szer volt kisimítva a hajam és csak utánasimítva volt reggelente ahogy leírtam! A hajam simítás nélkül kezd simább lenni! De én nem akarom, hogy kisimuljon, mert szerettem, hogy valamikor az eredeti göndör hajamat hordom vagy a sima kiegyenesített hajamat! Szerintetek az idő során vissza nyeri eredeti formáját és stílusát a hajam? Segítsetek, mert nem akartam örökre sima hajat csak kb. 1 hétre és NAGYON SZERETEM A GÖNDÖR HAJAMAT, csak néha kellett a váltás! Szerintetek?
2011. júl. 22. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel 15éves vagy ezért még dolgoznak a hormonok.De nem azért lett egyenesebb mert a hajvasalóval megcsináltad.Az is magától menne mert természetellenes irányba lett a hajad.A tépett vágástól viszont inkább.
2011. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig tök jó erősen hullámos, a tincsek végén már-már gyűrűs hajam volt. Volt, mert egyik hónapról a másikra kiegyenesedett, kenhetek rá akármit, tartása is alig akar lenni. Biztos, hogy a hormonok voltak, mert most h abbahagytam a fog.gátlót újra jönnek a hullámok :)
2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
huh, nekem is göndör, hosszú hajam volt, levágattam kb 3 éve, azóta sima. Nagyon sajnálom, mert szerettem, de soha már nem lesz olyan...:(
2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
túl sok a "hajad" szóismétlés....
2011. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most ne arra figyeljünk már, siettem és sokat ismételtem, de ez nem nyelvtan óra
2011. júl. 27. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak göndör haja volt kb. 35 éves koráig. Most már épphogycsak felkunkorodik a vége, pedig csak simán szárítja, nem húzza ki egyenesre. Most 50.
2011. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, sajnos megváltozhat. én fordítva jártam, nekem egyenes volt kiskoromban, 14 évesen levágattam fiúsra, s mikor újranövesztettem, göndör lett. soha nem volt előtte dauer benne, semmi, max. párszor vizesen befonva. én imádom:)
2012. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na vissza gondorodott?
2014. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!