Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, kevés haj dúsítása?

Vékony szálú, kevés haj dúsítása?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy betegség következtében az utóbbi 2 évben rengeteg hajam kihullott. Jelenleg nagyon kevés, vékonyszálú hajam van (pár tincs,ami éppenhogy takar) és ha ez még nem lenne elég, akkor a sors még megáldott két nagy elálló füllel is.


A kérdésem az lenne, hogy Ti mit ajánlanátok?


Én hajfelvarrásra gondoltam, de elég borsos árakat találtam (50-90.000 Ft).

Ha valakinek lenne ötlete, megoldása annak nagyon örülnék, és tapasztalatokat is várok.

Egyébként Biovanne-t szedek már egy ideje, de semmi hatását nem látom.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm. 17L (Szolnok)


2011. júl. 24. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Festve van a hajad? A fekete festék erősíti a hajszálakat.
2011. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs festve, szőke hajam van és a fekete nem állna jól.
2011. júl. 24. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

1.Fesd be hennával a hajad (vagy cassiával, ha nem akarsz változtatni a színén)!

2.Biovannét cseréld le a dm-es hajkapszulára!

3.Alverde koffeines samponját és balzsamját használd!

4.NE használj ricinusolajat, Bánfi hajszeszt, bármilyen hajszeszt, amit mindjárt ajánlani fognak, mert nekem a szeszektől még jobban hullott, a ricinustól nőtt, mint a gomba, de ami nőtt, az le is tört a végén!


Sok sikert!

2011. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Első, Te hülye vagy ! A fekete hajfesték a legkárosabb ! Abban van a legtöbb ammónia !
2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves 21:24-es válaszoló.


A dm-es hajkapszuláról és az Alverde koffeines termékekről tudnál írni egy keveset akár e-mailben, akár itt?

2011. júl. 24. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Köszönöm! 40 éve festem a hajam. Sokan szeretnének cserélni a haj sűrűségével és a haj állagával.
2011. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem festett fekete hajam van. És az enyémmel nem túl sokan szeretnének cserélni pedig mindent megteszek érte.


A kérdezőnek szerintem még B vitamint is szedhetsz.

2011. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

21:24 vagyok


A dm-es kapszula nagyon jó hajnövesztésre, dúsításra, mert rengeteg vitamin van benne, ezeket hasznosítja a hajad.

Az alverde eleve jó márka, a koffein miatt a sampontól beindul a fejbôröd vérkeringése, így ez is segít a növekedésben/dúsításban.

Szerintem az is jó még, ha minden órában 5percet masszírozod a fejbôröd. :)

2011. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hálás vagyok amiért megosztottad velem a tapasztalataidat.


A dm-es kapszulának biztosan utána nézek majd. Ha elfogy a samponom (jelenleg Neutrogena-t használok, nem túl sok eredménnyel), akkor veszek Alverde koffeines sampont és balzsamon.


Neked mennyi idő után látszódott a változás a hajadon?

2011. júl. 25. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Kb. 2 hónap után kezdett nőni. Most havi 5cm-t nő :)
2011. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!