Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, festett hajú lányok!...

Hosszú, festett hajú lányok! Milyen időközönként festitek a hajatokat? Hány naponta mostok hajat? Hajszárítóval szárítjátok, vagy csak türcsiben megszárad? Vasaljátok-e/hány naponta?

Figyelt kérdés
Haj színét, és hogy hány éve festitek is írjátok le! Köszi :)
2011. júl. 25. 15:03
 1/10 anonim válasza:
Szia! 8 évig voltam fekete aztán úgy döntöttem visszaváltok közel eredeteire szőkés barnára. Most olyan méz szőke hajam van, gyűlölöm és igénytelennek tartom a lenövést ezért 3 hetente festem be a hajam most másodszor magamnak,eddig fodrász csinálta. Az egészet sosem kell ő sem szokta csak a tövét. Mivel étteremben dolgozom 3 naponta mosok hajat télen szárítom, nyáron csak ha nagyon muszáj, amúgy 2 naponta vasalom is. Szilikonos hajvégápolót használok kb 4-5 hónapja jött rendebe a hajam igazán. ( a fekete leszívása igen megviselte 15 cm-t le is kellett vágni és baromira drága is volt..) remélem tudtam segíteni.
2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hennával festem a hajam, így barnásvörös színű. Havonta szoktam festeni, hogy csillogjon :) 3 hónapja festem, előtte természetes hajszínem volt.

Eleve nem szabad hajszárítót használni, én már kb. 8 hónapja eltettem az enyémet. Először fél órát turbánban van, aztán leengedem. Heti 2× mosok hajat. Vasalni szintén nem vasalom, mert borzasztó káros, ráadásul már nem is divatos. Lazán befonom, hogy hullámos legyen.

2011. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A szilikonos hajvégápolót én is használom (ha egyről beszélünk: kis áttetsző pumpás üvegben van, 1200 Ft kb.,), de az utóbbi időben zsírosodik tőle a hajam...

A "sok" vasalástól nem szálkásodik a vége?

2011. júl. 25. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

én kb 8-9 éve festem a hajam jégszokére.1szer kitaláltam,hogy én fekete akarok lenni,aztán hogy megint szoke.Nah el is égettem szépen a gyonyoru hosszu gondor hajam.Felul szoke volt kb 4-5cm-es alul meg 60cm fekete.2évbe kerult mire helyrejott.Mostmár szép fehérszoke hajam van,gondor is,és nagyon orulok,hogy helyrejott.Már alul is szépen lassan leszivattam a feketérol szokére.Kb 2hetente festem a hajam,mert kino elég gyorsan,meg ugye a szoke haj is kopik.Mivel elég sok hajhabot rakok rá,nekem elég kb 5-6naponta hajatmosnom,és még akkor sem zsíros.A hajszárítás nálam csak és kizárolag difuzorral torténik.

2011. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 éve hamvasszőke a hajam, 2 havonta van festve a töve (fodrász festi). Nagyon nagyon ritkán szárítom. Vasalni, attól függ, havonta, de ritkábban kéthetente .
2011. júl. 25. 15:32
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért félek a több festéstől és vasalásól, mert ismerek a környezetemben több olyan nőt, lányt akinek tök ritka haja lett a festéstől... Nekem majdnem a derekamig ér és dús, egyenes.

15.31-es milyen festéket használsz?

2011. júl. 25. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Kék Palette C12-est,vagy N9-est,de volt már rá példa,hogy Garnier 111-est használtam.Azt attol fugg,hogy milyen az alapszíned,sotét e vagy kicsit világosabb.De a Syoss legfehérebb szokéjét is már használtam,de attol kicsit sárga lett.
2011. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az alapszínem sötétszőke.
2011. júl. 25. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromtól feketére festem.most vagyok 19.

Derékig ér a hajam és nyíl egyenes , nem kell vasalni.most nyáron kb hetente mosom a hajam :D...ha suli van akkor 3-4 naponta szoktam. Hajszárítóra szavazok.

2011. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 éve festem, jelenleg a derekam felett ér véget egy kicsivel. Csak a tövét festem át havonta, és a szín felfrissítése érdekében miután lejárt a hatóidő mevizezem és a vizes hajfestékkel hajat mosok és rajta hagyom kb 5 percig. Eredetileg vörösesbarna a hajam és eggyel sötétebb barnára festem (a vöröset úgyse fogja be a festék, úgyhogy ígyis vöröses marad).

Kb heti 2-szer mosok hajat és nem gyakran szárítom, de nem is törülközőben, hanem csak úgy kiengedve... Nem vasalom, épp ellenkezőleg, néha felkonytolom éjszakára, hogy még hullámosabb legyen.

2011. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!