Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám erősíteni a...

Mivel tudnám erősíteni a körmeimet? És milyen márkájú körömerősítőt használjak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azavonos jo volt, van akinek nem de en megvagyok vele elegedve.
2009. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
kereső
2009. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Az Új Miss Sporty körömerősítő jó, és még a S-he!
2009. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy kereső, annak javasolom, hogy ne írjon hülyeségeket, és lehetőleg ne használja ezt az oldalt. Képzeld, használom a guglit. Azért kérdeztem, mert annyi fajta körömerősítő van, hogy nehéz választani, és azt akarom kipróbálni, ami másnak bevált.


A normális válaszolóknak köszönöm a választ!

2009. ápr. 5. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jollie France kalcium gel körömerősítő lakk. Hihetetlenül jó, pár száz forintba kerül. A 100 ft-os boltban és fodrászkellékesben is láttam már. Nekem akkorára nő tőle a körmöm mint a sasnak.
2009. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oriflame-s körömerősítő nekem bevált:)
2009. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
ennek az oldalnak a keresőjére gondoltam,és konkrétan hetente feltesznek egy ilyen kérdést!Amúgy semmivel nem tudod erősíteni a saját körmöd, a különböző lakkok átverések!Ez anatómia!Olyan,amilyet örököltél!De veheted a méregdrága cuccokat rá, max annyit érsz el vele,hogy egy idő után bemagyarázod saját magadnak,hogy erősebb lett,de nem!
2009. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet kicsit furan fog hangzani de hasznalj ricinus olajat.fultisztitoval kend a kormeidre este lefekves elott .....hasznal nehany hetig hidd el megeri nekem bevalt
2009. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az Avonból szoktam rendelni körömerősítőt és nekem bevált!próbáld ki!
2009. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Kubut vagy a Fruppyt! Ha a kis üvegesből veszel, és hetente egyet megiszol, kb. két hét után észre fogod venni, hogy erősödnek a körmeid!Szerintem a körömerősítő lakkok nem érnek semmit.
2009. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!