Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajsütővas elroncsolja a...

Ha a hajsütővas elroncsolja a hajat, akkor az már véglegesen roncsolodott, vagy idővel lenő, és utána olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 13:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, hogy akinek annyira töredezett és rossz a haja, azok le szokták vágatni rövidre, minél rövidebbre, és min. fél vagy akár egy évig is röviden viselik, aztán megnövesztik és megközelítőleg ugyanolyan lesz. De én inkább nem játszadoznék ezzel. Én max, heti egyszer vasalom a hajam, az nekem bőven elég. (Emelett használok rá hajpakolást, és hajolajat is, ja és hővédőpsprayt.) Persze lehetne mindennap is, de minek? Azért, hogy még jobban roncsoljam? Inkább nem.
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lenő, akkor utána teljesen normális hajad lesz. Pont olyan, mint mielőtt tönkretetted volna.
2011. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!