Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila, pink hajfesték?

Lila, pink hajfesték?

Figyelt kérdés

Szeretnék a hajamba pink és lila csíkokat de csak a frufru részbe.

ilyen lenne a lila :


[link]


És ilyen a pink :


[link]


nekem meg kb ilyen színű a hajam :


[link]


és simán be tudná festeni a hajam vagy előtte ki kell szőkíteni?

és tud ilyen pinket keverni a fodrász? Lehetséges ez?

előre is köszönöm :)


2011. júl. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csinald kimoshatoval:)
2011. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a kimoshatót ajánlanám.Nem tudom hogy a hajad lapjába véve festett de ha nem akkor inkább hagyd a színes hajat ,mert eredeti hajszínbe nagyon gázul mutat a színes árnyalat.Ezt már több fodrász és hajkellékes is mondta már nem csak én találom ki.De egyébként a színek nagyon jók.
2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kikell elötte szivatni. De eredetibe tényleg nem a legelőnyösebb az extrém szín, pláne ha ilyen "szolid" a saját hajszín. Amúgy én is a kimoshatót ajánlom, itt egy oldal, van jópár hajszínezőjük, és szerintem ha csak fufruba kell, megéri megvenni mondjuk 2ezerért egy tubust, mert az nagyon sokáig elég lesz. A cím: [link]
2011. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is olyasmi színű a hajam mint a tiéd,picit szőkébb.sohase festem.Én is akartam bele csíkokat,de semmi kedvem nem volt festéket venni vagy fodrászhoz menni.Fogtam egy pink krepp papírt,vízbe mártottam,végig húztam pár tincsen azt annyi.Sokan megdicsérték.Jobb lett mintha fodrász csinálta volna xd
2011. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!