Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használta ezt a szőkítőt?...

Ki használta ezt a szőkítőt? Otthon, akár fodrásznál KÉP! Eredeti szőkésbarna hajam van.

Figyelt kérdés

[link]

arra gondoltam hogy először használnám ezt a szőkítőt, utána rákenném [link] ezt. vagy ezt: [link] nem tudok dönteni :D szerintetek?


2011. aug. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezektől csak sárga lesz a hajad, nem szőke... :S
2011. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szőkíted, rendes szőkítő port és oxit vegyél fodrászkellékesben. Utána várj olyan 1-2 hetet és utána kenj rá hajfestéket, ha más színárnyalatot akarsz, mert ha utána közvetlen kened fel, vagy hamar a szőkítés után, le fogja dobni a hajad.
2011. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem Palettet használnék, nagyon tönkrevágja a hajadat. Egy barátnőm használta ezt a márkát néhány évig, úgy nézett ki a haja, mint egy seprű. Én a Loreal hajfestékeivel festem szőkére a hajam, elég szépen kiszívja a színét (eredetileg világosbarna a hajam, és 3 év festés után sem töredezik jelentősen. Tény, hogy drágább, de szerintem megéri az árát, sokkal jobb minőség.
2011. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: és te nem is szivattad le csak ráfestetted? én is azon gondolkoztam, de ugy hallottam, hogy nem fogná be :S na de akkor kipróbálom a loreálosat :D
2011. aug. 6. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sötétbarna festettből lettem szőke, akkor leszívta és úgy festette szőkére. De azóta nem szívattam le, már 3 éve szőke, úgyhogy az ami előtte barna volt már azóta le lett vágva. Egész jól kivilágosítja a hajamat, bár a lenövések kicsit mindig sötétebb szőkék, de nem feltűnő, meg eleve nem a legvilágosabb árnyalatot használom. Én azért szeretem ezt használni, mert nem ment tőle tönkre a hajam. Volt már olyan, aki azt hitte eredeti szőke vagyok, ezt palettevel nem fogod tudni elérni.
2011. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
el tudnád linkelni, hogy melyik fajtát használod? :D
2011. aug. 6. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyonköszi:DDD
2011. aug. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!