Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőport milyen üzletekben...

Szőkítőport milyen üzletekben lehet még venni a Rossmannon és a DM-en kívül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A 100 Ft-os boltban lehet vásárolni még, a márkája Kallos, én is olyat szoktam venni. Vegyél hozzá hidrogént is, azt is kapsz ott. Kb. 400-500 Ft együtt a kettő! Sok sikert!:)
2009. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2009. ápr. 10. 13:02
 3/8 A kérdező kommentje:
De, ha nem a hajamra akarom hazsnálni, hanem karomra(szóval szőrre) akkor is kell hozzá hidrogén?
2009. ápr. 10. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet fodrászcikk-üzletben venni, a kettő együtt 350 Ft volt egy hete.

A por, mint a neve is mutatja, por. Ahhoz, hogy kenhetővé váljon, kell hozzá folyadék. (Amikor a haj nincs "befóliázva" és megszárad a massza, akkor nem hat.)

2009. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!:) Igen, kell hozzá! Magát a port nem is tudnád eloszlatni a bőrödön. Viszont ha összekevered a kettőt, krémes állagot kapsz. Van 3, 6 ,9 és 12%-os. Én a 6%-ost szoktam venni hozzá. Ha jól emlékszem kb. 100 Ft, a szőkítőpor pedig 300 körül van. Szóval olcsón ki lehet jönni és elég is mindkét karra bőven.
2009. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer :) (mindkettőtöknek))
2009. ápr. 10. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevés %-os hidrogént vegyél hozzá,mert az éget!nehogy leégesse a szőrt
2009. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Fodrászcikk boltban vedd meg hozzá a hidrogén-peroxidot. Az eladónak mondd el hogy milyen célra veszed, hogy hol szeretnéd használni és ő tudni fogja, hogy milyen koncentrációjút adjon. Szerintem a karhoz elég a 10%-os.
2009. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!