Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól törhet és...

A ricinus olajtól törhet és hullhat a haj? :O Mert sokan írták más oldalakon hogy eltört a hajuk. Meg tőböl letört. Kiváncsi vagyok hány % rá az esély

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ettől nem törhet! Legalábbis nekem nem tört, hogy hullik-e? Hát több hajszálat kihoz(ami gyengébb és kihullana), mivel elég sűrű olaj. Ez lehet azért van, mert éjszakára hagyják fent vagy 4-6 óra hossza körülire. Én utóbb már csak 2 óra hosszára hagytam fent!
2011. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy kifejezetten hajhullásra és hajerősítésre használt természetes olaj pont az ellenkezőjét váltja ki, mint amire használják! Egyébként lehet bele keverni egy kis étolajat és sokkal könnyebb úgy kenni. Tapasztalatból mondom.:)
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azoknak az embereknek mástól tört le a hajuk, csak erre fogják. Az viszont igaz, hogy a gyengébb hajszálak - amik amúgy is kiesnének - kijönnek a használatakor, de nem okoz hajhullást!

10 hónapos tapasztalat.

2011. aug. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hónapig használtam és csomókban hullott a hajam tőle mosás után. Mástól is hallottam ugyanezt. Olyan meg nincs, hogy 3 hónapig (meg még utána kb. 2-ig, mire rendbe jött) a gyenge hajszálak hullanak...

Azt kétlem, hogy tőből letörne a haj tőle, ez biztos nem igaz. A vége viszont törhet rendesen, de nem magától az olajtól, hanem a sampontól amivel kimossák.

2011. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kicsit megilyedtem de nemlett semmi baj. ( 1. használattól)


Utolsó elötti válaszoló.: 10hónap alatt hány centit nött a hajad ?:D

Utolsó vlaszoló: rendbe jött a hajad ?:O

2011. aug. 10. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
30 centit nőtt vágások nélkül :) 2x voltam közben vágatni is ez idő alatt 5-5 centit. Tehát 20 centivel lett végülis hosszabb a hajam :)
2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendbe, szerencsére nem volt látványos, hogy hullott, mert rengeteg hajam van. De 2-3 hónappal miután abbahagytam nőtt vissza ami kihullott, és ahogy összefogtam a hajam az egész fejemről új hajból álló tincsek álltak ki. Nagyon szép volt mondhatom... XD Most már nem állnak ki, mert lenőttek.
2011. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!