Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hidratáló...

Melyik a legjobb hidratáló krém problémás bőrre?

Figyelt kérdés
A bőröm elég pattanásos volt, de kikezelték, most is van még egy-kettő és zsírosodásra hajlamos, úgyhogy valami olyan krém lenne jó, ami könnyű, olajmentes. Találtam párat, de véleményekre lennék kíváncsi kinek mi vált be.
2011. aug. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Helia-D-nek van egy teljesen olajmentes zselé állagú hidratálója, teljesen átlátszó és egyhén kékes tubusban van. Ez garantáltan nem okoz pattanást és semmiféle olajat nem tartalmaz...


Viszont nekem is lenne egy kérdésem: hogyan mivel sikerült kikezelni a pattanásaidat? Évek óta küzdök vele, már sokféle dolgot próbáltam, amiket a bőrgyógyász írt fel, de még a gyógyszeres kezelés se használt...

2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :D


Hát én is bőrgyógyászhoz jártam és gyógyszert szedtem 1 évig, nekem nagyon bevált, igaz csak 2-3 hónap után látszott először a javulás. Még az elején a gyógyszer mellett írt kenőcsöt is.

De ha neked nem segített , nem tudom mivel kéne próbálkoznod :S A gyógyszerem neve sotret volt, ha nem próbáltad , talán megérné, hátha az bejön.

2011. aug. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!