Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg pattanás. Valami...

Rengeteg pattanás. Valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok, nagyon sok kicsi-nagy pattanásom van. Bőrgyógyászatra 1 hónap múlva adtak időpontot, ezzel kozmetikus már nem tud mit kezdeni. Tonikok nem használtak, se élesztő, fogkrém, fekete szappan.. Semmi. Van esetleg valami hatásos gyógyszer? Hallottam már egy fajtát, de az nagyon roncsolja a májat, és még valamit, ezért szüleim nem engedik.
2011. aug. 14. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni kb 250Ft -ért kénes szappant, azt mondták, hogy az jó rá. Ill. a kőszappan is.
2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hiába küzdesz, 13 éves vagy, nagyon fiatal, totál normális, hogy pattanásaid vannak. Még egy darabig lesznek, bár ez nem túl megnyugtató. Azért sok sikert a kezeléshez.
2011. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *fanni* ***** válasza:
Szia! Én zabpelyhet szoktam használni az arcomra és csökkentette a pattanásokat.
2011. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garnier Exfo Brusher nekem úgy elintézte a bőröm, hogy fél évig gyulladásba volt és még több apró pattim lett. Nem ajánlom:/ Nekem semmilyen Garnier krém meg társai nem váltak be. Én is voltam bőrgyógyásznál rám se nézett, csak felírta a krémet aztán szevasz...nem használt. Kozmetikushoz elmentem és bevallom használt:) Gyönyörű lett az arcom. Nem hiszem el, hogy a kozmetikus nem tudd mit kezdeni. Vagy keress mást vagy nem vagy elég türelmes. Kitartás^^ 18/L
2011. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tudnék pár arcpakolást,megoldásokat:

Csinálj sárgarépás-zablisztes pakolást(csak keverd össze és 25 percig hagyd az arcodon)

Vagy hetente 1x dörzsöld be az arcodat citromkarikával.

Nekem ami sokat segített az a lisztes-joghurtos pakolás volt:3 ek.búzaliszt,3ek natúrjoghurt.Ezt is hetente 1x.

Tehetsz az arcodra nyers,reszelt krumplit vagy sav.káposztát,esetleg reszelt almát mézzel :)Ezek nekem nagyon bejöttek :D

2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
s.répával vigyázz, bebarnít
2013. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!