Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete (nagyon sötét barna)...

Ji..... kérdése:

Fekete (nagyon sötét barna) haj világosítással kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van, illetve megvalósítható-e ez?

Figyelt kérdés
Nagyon őszül a hajam (27 éves vagyok, örököltem ezt), és emiatt szeretném világosítani.
2011. aug. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem Alfaparf szőkítőporral ment rá a fodrász, 15 percig volt rajta, majd befestette barnával. Az eredmény ilyen lett kb. [link]

a hajamat nem tette tönkre, de nekem nem tetszett az eredmény, mert vöröses lett :S

2011. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és nekem festett fekete volt a hajam
2011. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hkriszti1130 válasza:
Festett fekete hajam volt. 3 év után nagyon meguntam, fodrászhoz mentem, szőkítőporral leszivatta.. narancsos sárgás színt kaptam, amit világosbarnával festettünk be.. 1. nap semmi gondom nem volt, viszont ahogy teltek a napok, úgy lett egyre szárazabb töredezettebb a hajam, a színe pedig folyamatosan fakult és sárgásodott.. napról napra egyre rosszabb lett.. kb 1 évbe telt mire tejesen rendbe jött! :/ soha többé sötét hajszínt....
2011. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kiszőkítheted de 2 dologra figyelj! 2 szőkítés ne legyen egymás után......ha 1 szőkítés és 1 festés között is várj minimum 2 hetet....és közben hajmosásnál a balzsamot kb 20 percig hagyd rajta....és ha még így is száraz és törik a hajad vegyél fodrászkellékesnél kallos dry ends serum/hajvégápoló szérumot max800 ft......és azzal kend be a hajvégeidet......tapasztalat 2 szőkítésem volt 1 héten belül és a kallosos szérum bejött :)
2011. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igazából az a problémám ezzel, hogy azt a "vörösróka", rézvörös színű árnyalatot szeretném elkerülni az átfestés során, de nem hiszem, hogy erre van mód. :( Pedig az őszülés miatt lassan ki kell világosítani.
2011. aug. 16. 14:26
 6/6 Amylina válasza:
Nekem etcsoki barna szinu hajam van (hullamos).. Ezzel a szinnel vilagositottam [link] Fel orat irt de az intenzivebb szin erdekeben 45 percet javasol szoval 45 percig hagytam rajta. Egyenlore nagyon picit eszrevehetoek a voros pigmentek de eleg jo szokes szine lett vilagosbarnas... 6 hete festettem lenott 2 centit es remelem a masodig festesnel eltunnek a voroses pigmentek :) mert ez nem megy elso festesre hagyni kell a hajat pihenni, regeneralodni..Egyebkent a hajam felso reteget festettem be hogy ha leno a hossza megmaradhasson ha vagatnek vagy megunnam.
2013. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!