Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mitől van? Hogy lehetne...

Ez mitől van? Hogy lehetne tőle megszabadulni?

Figyelt kérdés
Amikor kiszedem a két szemöldököm között a(z elég vékony és alig látszó, de azért zavaró) szőrt, akkor másnap olyasmik nőnek ott, mint a pattanás, csak kemények, szerintem a szőr nőtt be. Egyszerűen várjam meg, amíg elmúlnak? És utána hogy távolítsam el ott a szőrt, hogy ne nőjön be? Előre is köszi.
2011. aug. 16. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Áááá nekem is ugyanez van...dettó. Én általában inkább hozzá sem nyúlok, megvárom míg magától eltűnik, mert akkor még nagyobbra dagad és hát elég érdekesen tud kinézni.
2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:S hát elég rossz
2011. aug. 16. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
basszus akkor nekem is ez van. eszembe se jutott ilyesmi, hogy esetleg amiatt van hogy a szőrszálakat kiszedem ott. már azon gondolkodtam h megkérdezek vkit h létezik-e hogy folyton oda nő ilyen pattanásszerű akármi , /nem fehér a teteje/ de nekem is a két szemöldököm közt.
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Kozmetikustol kérj valami krémet rá. :)
2011. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanez...én kézfertőtlenítőt kenek rá...és semmi baja...mert ugye le kell fertőtleníteni a területet...de az alkoholos tonik is jó rá:)
2011. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
basszus akkor nekem is ez van xD jó tudni az okát :D
2011. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dermofil pasztát kenj rá:) (kozmetikustól tudom)
2011. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2011. aug. 20. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!