Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benőtt a nagylábujjamon a...

Benőtt a nagylábujjamon a köröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak a jobb lábamon és annak is csak a belső felén és ott is csak a köröm közepétől. Kicsit dagadt most Betadinnal kentem. Sebészhez nem szeretnék menni,rossz tapasztalatok miatt. Igazából 3-4 havonta jelentkezik csak fájdalom.Most próbáltam,kijjebb szedni a szélét és az féjt.Nem gennyes stb.
2011. aug. 16. 20:44
 1/8 De Puta Madre ***** válasza:
77%
Ha benőtt akkor nyugi, majd gennyes lesz. Vagy vágd ki, vagy egy jó körmöshöz, vagy egy sebészhez menj, ők segíthetnek, de ne várj, csak sz@rabb lesz.
2011. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágd ki. Tudom, hogy nagyon fáj, nekem is volt már, de túléltem.
2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pedikűröst, ha ő nem tud segíteni úgyis sebészhez küld.

(én pl "szadista" vagyok és kiszedem magamnak ha benőtt)

2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem 3szor műtötték,megyei korházban sebészeten.Kivágták majd összevarrták.Mivel a helyzet nem javult és újra jelentkezett,Debrecenbe kellett elutaznom egy magánrendelésre.Ott nem kivágták,hanem fúrt a doki először egy "alagutat",amibe olyan szert kent,ami elölte a lábujjamban azt a részt.Így nem tud tovább oda nőni a köröm.20.000Ft volt 5éve.Megérte,mert azóta sem jelentkezett a benövés,több ismerősömnek is ez segített.
2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt/van én is mentem sebészhez megcsinálta na most az a lábujjamon lett egy púp és az nem is fog elmúlni már. De azóta is mindig benő én meg vágom ki. :/
2011. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én pont mostam kaptam beutalót a sebészetre.. jobb láb nagy lábujj belülről benőtt, gyulladt köröm.. :D tavaly ugyanez volt, akkor a pedikűrösöm próbálta kivágni, de nem tudta, így elküldött a sebészetre. ott kivágták, a körmöm egy részét lekanyarintották, majd hónapokra rá leesett a körmöm vége, és ugyanúgy benőtt.

amúgy menj el egy pedikűröshöz, jobb esetbe meg tudja csinálni fájdalommentesen. ne várj vele, mert sebészet lesz a vége.

2011. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv.Nekem is 3szor nőtt be a köröm.Egyszer a bal lábamon és kétszer a jobbon.Mind két alkalomnál kivágták.A harmadik a jobbon keletkezett újra és azt Egerbe a lézer klinikán oldották meg.Közel itt lesz két éve hogy kutya bajom.Igaza van az első kommentelőnek, ha nem gennyes majd befog.Sőt akár még vadhús is nőhet ki.Nekem egyszer nőtt.Semmi extrára ne gondolj, nem ronda, nem fájdalmas csak ha erősen piszkálják.Egy kis bőr darabféle.Áztasd langyos kamilla teába, tedd a lábad duncba.Paradicsomot is szoktak rátenni a magos részét, reggelre jól kiszívja.Szóval ha semmi nem használ, irány a doki.A lézerkezelés egy körömszél kivágásása 20 ezer FT volt....
2011. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is benőtt kb. 5 évvel ezelőtt, sebész kivágta. Hát, mit ne mondjak... Múltkor megint gennyes volt és fájt. Kicsit megigazítottam, vagdostam, de így is 1-2 óra után fáj a szűkebb cipőimben.
2011. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!