Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ilyen egészséges...

Mitől lehet ilyen egészséges és erős a szemöldököm? (KÉP)

Figyelt kérdés

Most ilyesmi, csak nem ilyen a formája:

[link]


De ilyen erőset és szépet szeretnék:

[link]


A formát sem igazán tudom elérni:S

[link]


Mert az enyém ilyen kerek. És nem tudom megcsinálni azt, hogy úgy felfelé íveljen és onnan le.


Köszi a segítséget.:)


2011. aug. 17. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj (300ft) állítólag dúsítja a szemöldököt. egy próbát megér. Amúgy a formájával sajnos nem tudsz mit kezdeni, neked eleve nem olyan. :S De szerintem az a forma, amire te vágysz, nem illene a szemedhez :D
2011. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért ilyen neked mert vékony szálú világosabb hajú vagy, ezzel az jár hogy a szőr is olyan. Ezzel nincs mit tenni, mindig ilyen lesz.

Nekem sötét dús hajam van és olyan szemöldököm amilyet te szeretnél. Én utálom mert ronda, nem nőies cseppet sem, minden második nap szedegetni kell hogy normális legyen. Szívesen cserélnék veled.

2011. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy egyik képen sem az én szemöldököm van. :D

És én meg veled cserélnék utolsó, mert az enyém olyan ritkás és gyenge, hogy

1: olyan mintha foltokban szedném, pedig nagyon óvatosan szedem, mégis vannak benne "üres" részek. Igaz nem sok, de ezáltal olyan mintha belül is szedném.

2: Annyira vékony szálú, hogy ide oda áll. Mindig simítani kell. Összekócolódik még egy kis széltől is.

3: Ráadásul nem olyan világos a hajam, sőt sötétebb (bár vékony szálú) ezáltal nagyon fakónak tűnik. :S


Ja és azért azt az olajat megpróbálom, már hallottam róla. :)

2011. aug. 17. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nagyon szép tud lenni, amilyen neked van. És nekem is két naponta szedni kell szóval... :D
2011. aug. 17. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. nekem is ilyesmi, de annyira nem durva mint a képen. én egyszerűen ki szoktam húzni szemöldökceruzával, vagy valami barnás szemhéjpúderrel, és akkor dús hatása lesz:) egyébként a második képen is meg van csinálva..smink,meg talán photoshop is...
2011. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sötét haju és szemű vagyok, mégis ilyen ritka a szemöldököm.. Valami olyasmi, mint az ázsiaiaknak.


[link]

2011. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. :D

Bár az nagyon jó, ha titeket nem zavar. Engem megőrjít...

De kipróbálom a cerkát, köszi! :)

2011. aug. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!