Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajam van,de ez nem is...

Hosszú hajam van,de ez nem is lényeges. Sajnos nagyon hamar zsírosodik, de mindemellett még korpás is! Hogy lehet zsíros meg korpás egyszerre? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Amint megmosom,másnap ha megvakarom a fejbőrömet, megint korpás,de nem olyan szárazon. Egyébként nem látszik, hogy korpás lenne, tehát tulajdonképpen nem olyan gáz, de azért érdekelne miért van ez, és mit csinálhatnék:S Házi praktikák?:/ Bocsi,hogy hosszú
2009. ápr. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is hosszu hajam van/volt.regebben korpas is volt meg zsiros is.mostmar "csak" zsiros.nekem a head&shoulders korpasodas elleni sampon bevalt,de az is jo,ami korpasodas es zsiros hajra is jo.szerintem probald ki.igaz a nagykiszereles 1000 ft kb,de megeri.mar vagy masfel eve nem korpas a hajam,es fel eve nem korpasodas elleni sampont hasznalok,hanem olyat,ami normal hajra jo.rem segit majd!
2009. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam én is hogy kipróbálom,csak még nem jutottam el odáig:) De most majd veszek.
2009. ápr. 14. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondoltál arra,hogy meg is kell szárítani? Heti 2-3x kell mosni, és utána SZÁRÍTSD MEG, különben bekorpásodik. Nekem 3 éve van hosszú hajam kb.


18F

2009. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a szárítás meg kiszárítja:S meg letörik a kezem mire megszáradna:D seggemig érő..
2009. ápr. 15. 15:53
 5/6 Zümy ***** válasza:
Szia, régebben (kb majdnem egy éve)nekem is ugyaez volt a problémám,hogy egyszeree zsíros és korpás.A zsírosodás ellen egyszerűen csak ecetet és zsírosodás elleni sampont használtam és elmúlt. A korpásodás ellen csak nemrég találtam megoldást. A gyógyszertárban vettem Novorozal nevű sampont .Tökéletesen eltávolította a korpát.Már négy napja mostam hajat és még mindig szép és NEM korpás.És szerintem is szárítsd meg,mert a vizes fejbőr könnyebben gombásodik(ez a korpa). Langyos fokozaton szárítsd meg.
2009. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi kipróbálom:)
2009. ápr. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!