Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan készítmény, ami...

Létezik olyan készítmény, ami nem izzadásgátló, de jó illatot ad, de azért nem parfüm?

Figyelt kérdés
Mindennapi használatra kellene, egyébként 27/F vagyok.
2011. aug. 19. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak nagyon jó testpermetek :)
2011. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
testpermet....én avon újságból rendeltem8igaz lány vok,de biztos van pasi is)
2011. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésedet, meg hgy mire gondolsz, ezért a válaszom az, hogy igen a testpermet nagyon jó megoldás főleg így nyáron, vagy egy eau de toillette, ami nem olyan erős mint egy parfüm, viszont jó illatod lesz tőle pár órán keresztül.

Viszont azt jó ha tudod, hogy 2 féle izzadásgátló van. az egyik , ami eltömíti a pólusokat, így nem tud szellőzni a bőröd és nem izzadsz 8jobb esetben :) ), ezek a golyós szappan állagú cuccok. És van ami az illattal gátolja meg a testszagot, de az izzadást nem gátolja egyáltalán. ezek vannak többségben. és az összes drogériában elég sokféle van belőlük. persze van egy-két márkás továbbfejlesztett termék de azokat nem kapod meg egy Dmben.:)

2011. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!