Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajból vasalás nélkül...

Göndör hajból vasalás nélkül lehet scene hajat készíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:27
 1/8 anonim válasza:
nem.
2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ! Ha a tupírozott hajra gondolsz, akkor nem. Viszont attól még, mert göndör lehet scene-es hajad. Ráadásul sokkal egyedibb leszel.

Pl.:

[link]

2011. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de az a baj hogy nagyon göndör.De köszi.
2011. aug. 22. 09:03
 4/8 strawberry_girl ***** válasza:
16%
háth S: nemhiszem h lehet (: énis ojat szeretnék nekem nem göndör de azért hullámos :D énis vasalom ^^ vagy vegyél ojan sampont ami kissé egyenesiti. ^^ gliss kurnak van egy ojan samponja ^^ meg balzsam stb(énis azt használom.) :D
2011. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és hogyha kivasalod akkor egyenes marad?

nekem is kicsit göndör de csaka vége ls én megtudom vmi hasonlóra csinálni: [link]

2011. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen. nekem is göndör, és ugyan úgy, scene hajam van, és nem is vasalom, és nem is olya egyenesítős samponnal mosom. és igen, tényleg egyedibb leszel tőle. nekem azt mondják jól áll, és tényleg elég göndör. sztem neked is jolenne. :)
2011. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos azt kell mondjam vasalás nélkül göndör hajból scene hajat csinálni lehetetlen!! :(
2012. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.!Nekem is göndör a hajam (sajna). én azt szoktam csinálni,kicsit kiegyensítem min.annyira hogy enyhén hullámos legyen azt feltupírozom:) nekem ez jól áll,és egyedi. próbáld ki hátha neked is jóó.:)
2012. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!