Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natural sampon? Nem garnier,...

Natural sampon? Nem garnier, ehhez hasonló reklámozott termékek, mer mindegyikben van valami káros.

Figyelt kérdés
Milyenfélék vannak?Milyen árban?És hol szerezhetem be őket?(komáromi vagyok,és a környékről kéne) esetleg a DM-ben találkozhatok natural sampon termékkel?ha igen milyennel?
2011. aug. 24. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Faith in nature. Nem a legolcsóbb kategória, de természetes, vegyszermentes termékek, én ezeket használom, és nagyon szeretem. Én pesti vagyok, így meg tudom venni boltban, de webshopjuk is van: [link]
2011. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A DM Alverde márkanevű termékei elméletileg azok, és nekem eddig csak jó tapasztalatom van velük. Ja és ami nekem fontos: megfizethető áron vannak.
2011. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a Sanoll jött be, netbio-nál rendeltem
2011. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!