Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetett? Talán a...

Mitől lehetett? Talán a szoliban lévő "anyagok" miatt?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam szoliban (álló) és kikellett jönnöm, mert egyszercsak elsötétült minden és úgy éreztem, hogy mindjárt összeesek.Folyamatosan csak sötétet láttam (közben tudtatomnál voltam ). Kb 5 percet kellett ülnöm, hogy végre lássak is valamit. Aztán hírtelen mindent fényesnek láttam. Befájdult a fejem, szédültem, hányingerem volt és iszonyat módon elkezdett fájni a tarkóm! Mikor odanéztem a szoligéphez ami még ment, olyan vakítóan fényes volt, mint még soha (természetesen csak én láttam olyan fényesnek). Kb 15 perc kellett, mire megint végre normális fényviszonyokat láttam...
2011. aug. 24. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
vérnyomás
2011. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szoli befolyásolhatja a várnyomást? Vagy inkább az,h elötte pár percet a napon voltam?
2011. aug. 24. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy vizet alig iszol.
2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Naponta megiszom 2 litert, de ebböl víz vagy ásványvíz tényleg max 1 liter :S
2011. aug. 24. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
ettél előtte? leesett a vérnyomásod/vércukrod a melegtől.
2011. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem ettem, bár ált ettől nekem nem szokott nagy bajom lenni :) Köszi a válaszokat, adtatok egy pár ötletet, csak kicsit megijedtem :S
2011. aug. 24. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,fura mert amikor én is elsőnek mentem állóba, a vakító fények szerintem közrejátszottak a rosszul létemnek.. valahogy én is szédültem,de nekem hamar vissza ment norm.ba
2011. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én multhét pénteken voltam először szoliban, azt mondta a csaj, hogy elsönek elég bemennem 5 percre (az fekvő volt) Hétfön voltam ismét egy másik szoliban ott azt mondták h ez álló csokicső ide bemehetek 10 percre nyugodtan nem fogok leégni, pedig mondtam neki,h az lesz a második! söt 12 percet nyomott be mert mondta h sokáig nem voltak és abban a 2 percben ugyis melegedni fog a gép. Akkor nem volt semmi baj. voltam ma is és tessék szarul lettem. nemtudom,h sok volt-e mégis ez a 12 perc (pedig a csaj mondta, hogy no para). De lehet télleg a vérnyomás...
2011. aug. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!