Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azta! Mi történt ennek a...

Azta! Mi történt ennek a lánynak az arcával? Pár hónap alatt teljesen eltűntek a pattanásai.

Figyelt kérdés

Szerintetek is valami gyógyszer, vagy ilyesmi áll a háttérben? Bár totál le van alapozva, látszik hogy februárban tiszta patti az arca, de áprilisban már alig van.

[link]


2011. aug. 25. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Photosopp. De gyógyszertárban is van mindenféle gél, nekem a homlokom nagyon csúnya volt,vettem kb 2000ft-ért egy krémet és 2-3 hét alatt rendbe tette.
2011. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
igen egy szépségpirula: photoshop;)
2011. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem photoshop! Mivel a képek hivatalos rendezvényeken készültek, és azokat a fotósok nem retusálják. Ez TUTI. Szóval, más vélemények?... :)
2011. aug. 25. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
fogamzásgátlótól múltak el nekem is ilyen szépen...
2011. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy ez a lány is lehet hogy azt szedett. legalábbis ezt gondolják... szóval elég valószínűnek tartom. köszi a választ!
2011. aug. 25. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki ez a lány egyébként?
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első, mit vettél a patikában, ami segített ?
2011. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Első vagyok. Akneroxid gélt.
2011. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!